Як швидко охолодити 8 літрів олії для транспортування та утилізації


8

Я працюю на невеликому ринку, де у мене є фритюрниця Winco EFS-16, яка вміщує 8 л олії.

Оскільки я маю бути в парку приблизно через 1 годину після того, як ми вимкнемо обладнання, який найшвидший і безпечний спосіб перенести та утилізувати олію після того, як ми вимкнемо фритюрницю?

У фритюрниці немає простого способу злити олію, тому мені доведеться викласти її ложкою або забрати внутрішню сковороду з фритюрниці і вилити охолоджене масло в металевий контейнер або воронку в якийсь барабан. Тоді він повинен бути досить прохолодним, щоб перевезти в моїй машині і розмістити у комісарі.


Вам не доведеться його виганяти, ви можете зшити його гнучким тюбиком.
румчо

Так, у мене є досвід роботи з цим, але мені знадобиться металева трубка сортів або щось гнучке, стійке до олії та тепла. Чи є у вас посилання на аркуш безпеки на такому матеріалі? Крім того, ви повинні отримати масло, що протікає, переміщуючи масло через трубку або всмоктуючим, або переміщуючи масло через котушку. Це не так просто з маслом, яке ще гаряче ...
jc303

силікон повинен добре протистояти гарячому маслу, його можна випікати до 220 Цельсія. Можливо, вам потрібна трохи посилена трубка. Відсмоктування важче вирішити, я про це не думав. Можливо, якийсь простий насос з ручним керуванням, але з часом вам доведеться мати справу із засміченням.
румчо

1
Синхронізувати легко з гнучким шлангом ... вставити один кінець шланга. Залийте інший кінець шланга, після чого щільно затисніть його на поверхні рідини. Підніміть шланг, перемістіть його нижче від посудини, потім відкрийте затискач. Коли це холодна рідина, ви можете просто занурити руку в руку і покласти великий кінець пальця ... але я не хотів би цього робити з гарячим маслом.
Джо

5
Ви вже використовуєте картоплю. Картопля містить багато води і, отже, є хорошим тепловідводом. Чому б не скористатись класичною технікою додавання картоплі та шкурок, коли ви зробите так, щоб охолонути олію (не додаючи більше жару до фритюрниці), а потім прибрати напівфабрикати картоплю? Шматочки картоплі мають більшу площу поверхні для розсіювання тепла за рахунок повітряного охолодження, ніж басейн з олією. (Це передбачає, що ви можете скидати напівфабрикати шматочки картоплі так само легко, як і олія, і не займаєтесь видаленням олії.)
András Salamon

Відповіді:


6

Я не знаю, що це обов'язково найкращий спосіб робити речі, але якби я був, я, швидше за все, сфальсифікував би щось, використовуючи кілька одноразових алюмінієвих каструль:

Щоб допомогти в нашій очищенні, ми почнемо, вважаючи, що ваша фритюрниця встановлена ​​на одній стороні повного аркуша аркуша, а інша сторона вільна як водозбір для будь-яких розливів, поки ми її спорожняємо.

Спочатку робимо охолоджуючий прилад, використовуючи 1/2 глибокої каструлі, наповненої льодом, а потім ще 1/2 глибокої каструлі поверх неї. Засуньте один з кутів верхньої каструлі, щоб зробити своєрідний носик. Встановіть це на вільній стороні сковороди з аркушами. Щоб зменшити можливий безлад від занадто швидкої роботи, накрийте бічну фритюрницю біля ємності з охолодженням алюмінієвою фольгою.

Далі, розлийте масло з фритюрниці в лоток для охолодження. Поводьтеся навколо олії, поки вона не буде достатньо прохолодною для обробки, потім підніміть наповнений маслом лоток і вилийте у ваш остаточний рецептор для утилізації. Скільки олії ви додаєте щоразу, залежить від того, наскільки міцні каструлі з фольги.

Як тільки ви дістанете більшість олії з фритюрниці, ви, сподіваємось, зможете її безпечно перемістити. Якщо зовні все ще гаряче, ви можете спробувати витерти його (щоб видалити залишки масла), а потім протріть його мокрими рушниками, щоб охолонути.


Якщо ви думаєте, що це займе занадто багато часу, наступним варіантом буде знайти металеву банку, яка могла б поміститися всередині більшого відра і добре запечатати. Візьміть будь-який ваш місцевий еквівалент відру на 5 галонів, додайте термостійку ізоляцію по дну (наприклад, мінеральну вату), по центру металеву банку відкладайте на внутрішній стороні відра, а потім ізолюйте між банком і відром. Вам потрібно змінити кришку для пластикового відра, щоб вона мала отвір вгорі, щоб щільно помістити лійку. Зберіть всю річ, а потім або ковш у неї, або спробуйте дістати ємність і налити безпосередньо. Зніміть пластикову кришку, запечатайте банку, потім знову прикріпіть кришку пластикового відра (але без воронки).

Проблема цього методу полягає в тому, що ви насправді не охолоджували олію, а з ізоляцією вона залишатиметься гарячою довгий час. (повільно нагріваючи зовнішній контейнер). Ви, швидше за все, захочете перенести масло назад у щось одноразове, як тільки воно охолоне, достатньо для обробки.


Я опублікував це physics.stackexchange.com/questions/135760/…, але вони закрили моє запитання. Однак ідея гасіння його в льоду була моєю оригінальною ідеєю, я просто хотів, щоб тверда формула розробила найшвидший спосіб охолодити будь-який об'єм олії. Я думаю, що це стосується площі поверхні, яка контактує з охолодженням, тому я погодився б з вами - каструля буде краще, ніж сказати кругла каністра (залежно від площі поверхні), і тепло швидко розсіюється через лід і через навколишнє повітря проти каністра. Дякую за це
jc303

1
Активна система охолодження була б ще кращою - обмотайте трубочку всередині ємності з маслом, прокачайте через неї крижану воду. Подібно до водяного охолодження на ПК, але ви можете використовувати більший об'єм води, і вам не потрібно охолоджувати певну мікросхему, вся ваша трубка працює для охолодження матеріалу. Але це, мабуть, надмірно для вас. Хоча це може бути хорошою ідеєю - поставити наповнену льодом сковороду на олію, а не під нею - холод падає, тепло піднімається.
румчо

@rumtscho: Я думав про використання охолоджуючої лінії ... але я б боявся її охолодити так далеко, що вона не протікала добре і резервувала. Що стосується плану зверху олії - ви ризикуєте нанести занадто велику вагу на олію, забруднити її, і це означає, що ви не можете її легко перемішати, щоб охолодити її. (і ви не намагаєтеся розібратися, куди покласти піддон із жирним дном, поки ви будете розширювати свою наступну партію для охолодження)
Джо

Я думаю, що реверс спрацював би добре. Намотуйте мідну трубку в ємність, наповнену крижаною водою, і влийте гарячу олію у воронку вгорі, оскільки масло протікає через котушку, вона охолоджується і розсіює тепло до води, що виходить на іншому кінці луки, ймовірно.
jc303

@jcooper: якщо ви це розглядаєте, я б дав йому пробний пробіг поза межами майданчика ... діаметр трубки буде значним ... більшість трубок, які досить тонкі, щоб легко згорнутись, досить вузькі (1/8 "до, можливо, 1/4"), що якщо охолодити масло далеко, воно не витече за розумну кількість часу. Це добре для конденсаційного алкоголю, але у вас будуть проблеми з більш в’язкою рідиною. Якщо ви хочете спробувати, завітайте до магазину обладнання та шукайте котушки, які вони продають для підключення холодильників з льодогенераторами до домашньої сантехніки.
Джо

4

У мене була така ж дилема, швидке і просте виправлення .... так !!!

Купіть 20-літровий сталевий барабан олії, залийте половину його в інші підходящі ємності, після чого залиште 10 літрів холодної олії.

Візьміть свої 8 літрів окропу, дістаньте сталеву воронку (кухонну воронку) і повільно перекачуйте гарячу олію з фритюрниці через воронку на 10 літрів олії.

Це дасть вам 18 літрів рідини в сталевій ємності на 20 літрів. Він також охолоджує і регулює температуру гарячого масла холодною олією, а зовнішня сторона сталевого контейнера тепла, але НЕ ГОРЯЧА на дотик, що дозволяє безпечно транспортувати її!

Пам’ятайте, використовуйте жаростійкі рукавички, піднімаючи сковороду і використовуйте розумний захист на одязі !!

Сподіваюся, це допомагає !!


Ех, гарний варіант температури, але якщо ви правильно зрозуміли фізику, витрачати 10л нафти може не те, чого хоче ОП. Охолоджене відпрацьоване масло, яке все-таки слід викинути, можливо, є варіантом
Stephie

1
Так, але масло все ще можна використовувати! Просто налийте фільтр у воронку, поки виливаєте, і ви можете знову використовувати його! :-)
Натіян

2
І я повинен був бути зрозумілішим! Цей метод призначений для олії, яка знаходиться на стадії попереднього викиду! Тобто використовується лише один раз або два рази і все ще добре після 1 використання для готування знову! :-)
Натіян

2
Ця система все одно буде працювати, просто підготуйте свої масла, щоб ви сортували олію від свіжої до відкидання. Коли ви хочете відкинути цю партію олії, змішайте її з холодною олією. Коли ви НЕ відмовтесь від цього. Зберігайте половину наступного разу. Очевидно, використовуйте холодне масло, яке використовується ONCE, щоб змішати з гарячим маслом, яке використовувалося ONCE, щоб у вас був загальний контейнер із ONCE. Це не повинно бути надто складно ... тим більше, що ви, мабуть, можете подивитися на олію, щоб дізнатися, який це сорт.
Ескос

2

Найшвидший спосіб, який я знайшов, - підняти каструлю з маслом і гасити її в неглибокій металевій каструлі з розтопленим льодом. Коли це охолонуло надзвичайно швидко, я б зафіксував швидкість охолодження, якби мав час, але протягом 10 хвилин він був досить прохолодним, щоб налити його в оригінальний пластиковий контейнер і безпечно перенести назад до комісара.


Хороший дзвінок для тих, хто / зі знімними накладками. (це не так вже й багато, щоб до нього легко дістатися). Якщо вам доведеться зірвати його, щоб дістати під нього (в рукавичці) пальці ... два міні-штриха можуть працювати. (міні, тому що потім повертаєш їх на бік, щоб підкріпити це, поки ти працюєш з другої сторони, але може бути простіше знайти щось підштовхнути там після підйому. (наприклад, невеликий шматочок деревини))
Джо

І дякую за те, що ви продовжили запитання щодо того, що працює.
Джо

1
У нас дійсно повинна бути формула для охолодження олії на основі питомої теплоти масла, об'єму, температури на старті та оголеної площі поверхні. Я просто не міг її знайти. Я впевнений, що легко було б потім підключити значення до математичного / математичного / excel / ti calc, щоб отримати час для охолодження.
jc303

Хороша ідея - і я знайшов копію документа Fasina & Colley 2008 "В'язкість та питомий нагрівання рослинних масел як функція температури: 35 ° C до 180 ° C". Питома теплота збільшується лінійно в міру підвищення температури, приблизно на 17% в межах діапазону. (Канола - 2,208 при 35 ° С, 2,640 при 180 ° С). Для 35 ° C специфічні нагрівання: мигдаль 2,335, канола 2,208, кукурудза 1,667, виноградне насіння 1,572, фундук 1,726, оливкова 1,746, арахіс 2,045, шафран 2,076, кунжут 2,157, соя 1,667, соняшник 2,224, волоський горіх 2,034
Joe
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.