Опалення авокадо


8

Мені було цікаво і шукала рецепти, що містять авокадо. Я помітив, що навряд чи є рецепти, які містять нагріте або навіть варене авокадо, за винятком кількох, де авокадо кладеться на тепле блюдо.

Це має конкретну причину? Чи стає воно неїстівним при нагріванні?


Я відвідав "Як ти котишся?" ресторан нещодавно, і вони подають запечене фаршироване авокадо . Дуже смачний, досить їстівний.
Бен Міллер - Згадайте Моніку

Їх подають теплими?
bot47

Так, їх подають теплими.
Бен Міллер - Згадаймо Моніку

Моя мама вирішила один раз зробити підсмажений бутерброд з авокадо. Це було ... найменше, цікаво. Я не можу згадати інші наповнення, але так, ви можете спробувати спробувати трохи спочатку, щоб побачити, чи подобається вам це, перш ніж продовжувати. Це не для всіх.
janneia

Відповіді:


6

Вони все ще їстівні після готування, але вони набувають текстуру, яку люди зазвичай не надто люблять. Це якось схоже на те, що вони перезрілі, за вирахуванням коричневого кольору, дуже м'які і, можливо, навіть трохи стрункі. Аромат теж трохи змінюється, але я не знаю, як це описати. Це може бути суб'єктивним (я просто повністю звикла їсти їх у свіжому вигляді), але здається, що вони точно гірше готуються. У будь-якому випадку їх не потрібно готувати, то чому б це турбувати?

Зауважте, що ви можете трохи нагріти їх без цих ефектів, хоча, наприклад, коротке приготування аскадилл залишить їх досить свіжими.


Навіщо турбуватися з приготуванням помідорів, яблук тощо ...
bot47

@MaxReid Оскільки більшість людей вважають результат смачним? З авокадо більшість людей не справляється.
Каскабель

Я також не пробував цього, але я ні в кого не запитував його ніколи пробував. Можливо, це теж смачно.
bot47

2
Це було випробувано. Я спробував це. Як каже Джефромі, це просто не добре. Ви можете піти від прогрівання на бутерброді або кесаділлі, але краще додати їх холодними в кінці. Вони роблять хороше морозиво!
Jolenealaska

@MaxReid Не хвилюйтесь, я розумію, чому ви задали це питання. Ваш коментар просто пролунав так, ніби щось було незрозуміло щодо моєї відповіді.
Каскабель

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.