Навіщо використовувати прес-сендвіч замість духовки або каструлі?


9

Я часто роблю гарячі бутерброди. Зазвичай я просто кладу вершкове масло на стороні хліба, а потім ставлю їх у духовку просто до тих пір, поки сир не розтане. Я бачу, що інші люди просто кладуть бутерброди в сковороду з маслом і перевертають кілька разів.

Я помічаю магазин, який продає сендвіч-преси, але мене бентежить призначення. Вони не здаються зручнішими, ніж духовка, тому що це просто додає ще один предмет для прання, і вони, здається, розбивають сендвіч.

Чи є якась перевага використовувати прес-сендвіч з точки зору зручності чи смаку?


1
Вони пресують бутерброд, роблячи його тоншим і іноді додаючи пасма. Це здебільшого текстура.
Престон

2
Є бутерброди, де бажано розтрощити сендвіч ... кубинські сандвічі, паніні тощо. Якщо ви просто подивитесь на свій основний «сир на грилі», у вас є значні відмінності в скоринці, якщо ви підсмажуєте його в духовці, готуйте його на сковороду або сковороду або готувати під тиском.
Джо

Ми прагнемо класти шматок паперу духовки між сендвіч і сендвіч-пресом, тому немає зайвого предмета для прання.
Кармі

Зазвичай я загортаю цеглу для каміна у фольгу, нагріваю їх у духовці і використовую для віджимання бутербродів.
Системна папка

Відповіді:


9

Користуватися сендвіч-пресом справді немає переваг чи недоліків. Це більше вибір переваг від людини до людини.

Для мене краще сендвіч-прес, оскільки він тостує хліб з обох сторін одночасно, тому ви отримуєте рівний тост з обох сторін, а також він стискає сендвіч разом, щоб він не розвалився. Прес-сендвіч також нагрівається швидше, ніж духовка (зауважте, я говорю про електричні печі, які використовуються в RSA) і споживає набагато менше електроенергії, щоб виконати ту саму роботу.

Так що так, це все про те, що ви віддаєте перевагу і що найкраще працює для вас


3
Це смішно, це питання просто з’явилося в чаті. Немає питання, це зводиться до особистих уподобань. З двох людей, які брали участь в обговоренні, метод панірування на плиті був більш відданий перевагу пресу для сиру на грилі. Однак мюфлета або аналогічно переповнений бутерброд просто благає пресу (ІМО).
Jolenealaska
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.