Як я можу зробити свіжі гамбургери, як Hardees?


6

Я є досить новий до випічки та маючий нещодавно тільки повернувся з Saudi Аравії я був привілей відвідати Hardees ланцюг продовольства (не у ВЕЛИКОБРИТАНІЇ де я живу) та впав у коханні з їхнім свіжим печеним buns.

Хто-небудь знає, як копіювати або наближатися до там бургер хлібні булочки? Чи можу я зробити інші булочки і додати масло або щось близько?

Hardees також обернути його в упаковці з фольги і, оскільки я підозрюю, що вони використовують масло для цього додаткового м'якого оксамиту відчувають це робить його краще, як булочка плавиться з сиром і бургер всередині упаковки.

Ось кліп теж

http://www.youtube.com/watch?v=-nvth7WJucQ

Дякую


3
Я ніколи не мав Hardees (Великобританія репрезентують!) Але вони будуть схожі на brioche-стиль bun до мені. Досить щасливо, що поєднується з булочкою, яку я роблю для своїх гамбургерів, для чого я використовую цей рецепт: smittenkitchen.com/blog/2009/07/light-brioche-burger-buns Спробуйте зараз, дякуйте мені пізніше. (Для запису, моя завжди виходить набагато темнішою і навіть більш кольоровою, ніж анемічні речі Сміттен Кухні.
ElendilTheTall

1
Я ніколи не чув про Hardees (Великобританія масивна), але ви можете отримати натхнення від класичного рецепту гамбургера Хестон рецепт insearchofheston.com/2014/05/…
Gary

Відповіді:


1

Як стартер, Hardees списки інгредієнтів для їх М'які запечені булочки на своєму веб-сайті.

Звідти ми можемо отримати, що основними інгредієнтами є:

All Purpose White Flour
Water
Sugar
Soybean Oil
Yeast

Крім того, він містить менше 2%:

Wheat Gluten
Salt
Maltodextrin
Food Starch-Modified
DATEM
Xanthan Gum
Whey
Dextrin
Mixed Triglycerides
Enzymes
Ascorbic Acid
Acesulfame Potassium
Maltitol
Neotame
Turmeric
Annato

І їх суміш для яєць для Бастінга:

Whole Eggs
Citric Acid diluted with water

Я б, напевно, вибив наступне:

Wheat Gluten
Maltodextrin
Food Starch-Modified
DATEM
Dextrin
Mixed Triglycerides
Enzymes
Acesulfame Potassium
Maltitol
Neotame

Що залишається у списку "менше 2%":

Salt
Xanthan Gum
Turmeric
Annato
Ascorbic Acid
Whey

Що, на жаль, дає нам лише частину головоломки - коефіцієнти, процес і час приготування все ще залишаються загадкою.
logophobe

Правильно @logophobe. Я сподівався, що хтось міг би передзвонити з тими, як я не міг вмістити те, що я написав у коментарі :(
jsanc623

Дякуємо за публікацію. Таким чином, немає жодних напрямків того, як ви підходите до цього. я не знаю, що Xanthan Gum є та здогадка будучи аматорським би був зобов'язаний приїжджають випічки хліб машина також?
TheBlackBenzKid

1
Так - мої вибачення за відсутність напрямків. Я тільки знайшов інгредієнти та відправив по пошті їх у сподіваннях що хтось інший зможе відправити послання. Що стосується Xanthan Gum - його загусник, який є похідним рослини і може бути придбано у вигляді порошку. Що стосується напрямків, я б слідував ці напрямки рецептів
jsanc623

@TheBlackBenzKid Машина для випічки хліба, напевно, тут непродуктивна. Кожна машина обмежена дуже мало видів хліба. Якщо потрібно скопіювати певний тип, виконайте його вручну, якщо ви не маєте доступу до тієї ж машини, що й оригінал
rumtscho
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.