Ящик бройлерів проти духовки Бройлер?


8

Я розглядаю можливість придбання нового автономного газового асортименту і хотів би почути плюси і мінуси досвіду людей з ящиком бройлерів під головною духовкою або з елементом бройлера всередині верхнього відділення духовки.

Мене цікавлять ефективність, простота використання, послідовність, безпека, універсальність, ціна тощо.

Я тільки коли-небудь використовував духовки, які мають ящик для бройлерів і вважав, що в духовці бройлери зарезервовані для електричних або настінних духовок. Мені дуже цікаво одне: пальники-бройлери - це основні пальники для духовки з ящиками-бройлерами. Використовуючи в духовці бройлер, чи верхній пальник для бройлерів є також основним пальником для духовки? Це ставило б полум'я прямо в духовку при випіканні. Або два пальники? Один знизу для випічки і один зверху для обсмажування?

Відповіді:


11

Я не можу говорити з ціною; Я не маю на увазі порівняння з цією функцією. Тим не менш, я використовував різні газові діапазони для будь-якого типу бройлерів. Я піду і підсумую це:

tl; dr: Я дуже віддаю перевагу в духовці бройлера.

Ось чому.

По-перше, позиціонування. Висувні ящики бройлерів, як правило, розташовані в нижній частині діапазону, під реальною духовкою. Це означає, що для того, щоб помістити їжу або винести її, вам доведеться зігнути всю підлогу. Я сподіваюся, що ергономічний виклик тут очевидний, але у мене є також проблеми безпеки. Якщо ви ніколи не пробували приготувати 10 фунтів білого стейка в ящику бройлерів, то дізнайтеся з мого досвіду: це менш ніж оптимально. Ви будете намотувати зігнуту в талії , коли витягати ваші готові стейка, в кінцевому підсумку нахиляючи сковороду і проливаючи м'яса соку на шляху до верхньої частини діапазону, і ледь встигли штовхнути ящик закритий , перш ніж ваша собака лиже оголене приготування їжі лоток. У духовці бройлер не викликає додаткових проблем, ніж у вас із звичайним використанням духовки.

Друге: гнучкість. Ящики для бройлерів часто здаються оснащеними сковородою незручного розміру, меншою за саму духовку. Іноді для цього є кронштейни або рейки, щоб утримувати його на місці в центрі ящика. Це дурна конструкція, яку важко очистити, іноді навіть важко видалити, і обмежує ваш кухонний простір. Сковорода також рідко має можливість рухатися вгору або вниз, обмежуючи вашу вертикальпростір теж. За допомогою вбудованого бройлера ви можете відрегулювати існуючі стелажі, щоб отримати товсті предмети, а також контролювати, наскільки близька ваша їжа до джерела тепла (а отже, як швидко вона підрум’янюється). Я часто б'є по бройлеру в кінці приготування таких речей, як картопля au gratin, щоб отримати гарну коричневу скоринку зверху в самому кінці. Я не міг помістити сковороду, яку я використовую, в ящик бройлерів, але з версією в духовці мені навіть не потрібно відкривати двері. В духовці бройлер також вмістить каструлю будь-якого розміру, яка поміститься у вашій духовці. Пам'ятаєте ці фланкові стейки?

Що стосується дизайну, то в більшості газових діапазонів, які я бачив у духовці-бройлері, є два окремі пальники, основна версія внизу, що забезпечує непряме тепло в духовці, і бройлер, що працює вгорі з своєрідним теплозахисним пристроєм щоб відобразити його енергію в духовці. Ящики для ящиків часто здаються розробленими для того, щоб скористатися лише однією конфоркою в нижній частині духовки, яка забезпечує як непряме тепло в духовці, так і пряме тепло в ящику. Це здебільшого моє припущення; Я не інженер.

Цей дизайн може зробити ящики ящиками дещо дешевшими (знову ж, я не перевіряв), але я думаю, що переваги перевищують будь-яку ціну премії за додатковий пальник. Я буду так сміливо говорити, що ви будете дуже задоволені різницею, якщо все, що ви коли-небудь використовували, - це ящик.


1
Що сказав логофоб. Тільки ситуація , коли окремі бройлери повинні бути кращі в стінці печі. Це ставить бройлера на висоту або вище, ніж піч із низьким діапазоном, і це дає вам щось, що може функціонувати як друга піч у щіпці (через криту обсмажувану). Звичайно, якщо у вас є місце для настінної духовки з окремим відсіком для бройлерів, то заради бога, просто отримайте подвійну піч. :)
Marti

це ... і ящики бройлерів, якими я користувався, не мають вікон, щоб візуально перевірити готовність.
Джессіка Браун

1
Я сподівався отримати ще декілька думок з обох сторін, але, мабуть, не дуже багато шанувальників ящика бройлерів. Єдині дві переваги, які я можу придумати за допомогою ящика з бройлерами, це .. 1) приголомшливий для розігрівання піци :) Покладіть піцу на фольгу і посуньте її прямо на дно духовки, щоб трохи нагріти дно, щоб вона стала хрусткою, а потім попріть його в бройлері, щоб нагріти начинки. Швидше і чистіше, ніж використовувати каструлю на плиті або чекати, коли камінь нагріється. 2) Іноді може нагрівати деякі інші предмети, не відкриваючи основну духовку і не втрачаючи тепло. Прогрівання хліба, бортів і т. Д.
OrganicLawnDIY

3

Усі діапазони з ящиками-бройлерами, якими я колись володів, стали магнітами для пилу. І чим старше мені стає, тим менш привабливим стає на четвереньках чистити чи перевіряти готовність їжі в ящику бройлерів. Я набагато скоріше мав би ящик для зберігання.


2

У мене були обидва типи. Мені дуже сподобався бройлерний бройлер, так як я вважав, що він чистіший, лише розбризкуючи область бройлерів замість усієї духовки! Вікно моєї духовки було розміщене так, щоб можна було побачити випічку їжі, але бройлер, що знаходиться у верхній частині духовки, мені все ж довелося відкрити двері, щоб спостерігати за готовністю. Я ніколи не звик використовувати тип духовки, і я купую, щоб замінити свою духовку / діапазон, який є типом духовного бройлера. Прочитавши вищезазначені «плюси», я можу переглянути мій пошук типу шухляди.


2

Я абсолютно ненавиджу ящик бройлерів. Мені 60 років. Вставання вниз і вниз - сама по собі справа. Піч я зараз прийшов зі своїм модульним домом. Він настільки погано розроблений. Бройлер не є ящиком, двері падають. Ви використовуєте стелаж для духовки, який витягує лише 3 дюйми. Отже, тепер потрібно витягнути каструлю з бройлерами. (Мені довелося його придбати в магазині.) Підніміть його до плити, щоб перевернути м'ясо \, а потім покладіть його в нижню частину. Добре, що на моїй плиті є пристрій проти перекидання. Я подивився на ціни не на якусь реальну істотну різницю. Купуйте духовий бройлер типу. За допомогою надмірно важкої фольги ви можете побудувати щит навколо боків каструлі.


-1

Якщо американські компанії пітимуть за іншими країнами, вони б поклали бройлера під верхні пальники, але над духовкою у власному відсіку. Моя канадська газова плита мала такий варіант, і я зміг попектися, тости будь-коли мені потрібно, і НЕ треба їхати коліна і молюся, щоб я встав. У моїй канадській газовій плиті також були електричні пускачі, під час електричних виходів я міг запалювати пілотів вручну і все ще готувати для сім’ї з п'яти. Прокидайтеся в Америці і будуйте ДОБРІ кухонні печі, які весь час справні.


-2

На моїй плиті GE це трохи незручно, але я зараз до цього звик. Я думаю, що питання безпеки розливу гарячих каструль є вагомою скаргою, хоча якщо ви не надто добре ставитеся на баланс або не сподіваєтесь, що зможете вжити додаткової обережності, щоб повільно зняти каструлю. Бройлери не призначені для густого нарізання м’яса, тому вам не потрібно великої висоти в просторі бройлерів. Я думаю, що має бути різниця в ціні в деяких поєднаннях між духовкою / бройлером та духовкою / витяжними ящиками для бройлерів, коли є додатковий нагрівальний елемент.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.