Чому решітка мого решітки з деревним вугіллям продовжує іржавіти?


8

Наприкінці кожного літа здається, що решітка мого решітки з деревним вугіллям іржава. Хтось знає, як я можу вберегти його від іржі та чи не є іржа нездорова?

Відповіді:


9

Іржа для вас не погана, за винятком чоловіків, які страждають гемохроматозом. Навіть тоді я не думаю, що споживання оксиду заліза дуже велике.

Причина утворення іржі пов'язана з високим нагріванням, до якого піддається решітка. Незахищене залізо буде іржавіти, потрапляючи на повітря, і швидкість, з якою це відбувається, залежить від тепла (і вологи). Оскільки при збільшенні тепла швидкість окислення значно збільшується. Волога в повітрі також змушує заліза швидше іржавіти, як і волога в їжі в процесі її приготування.

Щоб видалити іржу, використовуйте дротяну щітку до і після кожного сеансу приготування їжі. Нанесення шару олії на решітку до / після приготування на ньому допоможе утримати іржу. Вчасно ви можете (залежно від точного складу вашої решітки) розробити «приправне» покриття на металі, подібне до того, яке ви виробили б у чавунній сковороді.


+1 від мене, навіть не враховував сильну спеку, яка грала в нього, хоча це має ідеальний сенс. Крім того, коментар до приправ є місцем, наш гриль має це зараз, і я більше не повинен змащувати його кожен раз, коли я його використовую.
stephennmcdonald

3

Чи ви покриваєте гриль, коли не використовуєте? Якщо ні, то, ймовірно, буде дощ увімкнути / ввідати, що призведе до іржі. Ще однією проблемою може стати конденсація від вологості цього літа, але я не бачив, що призводить до іржі в особистому досвіді.

Наскільки я це розумію, іржа вам не зашкодить, але це може змінити смак приготовленої на ній їжі, тому ви, мабуть, хочете її позбутися.

Ми покриваємо наш гриль після використання, і ніколи не виникали проблеми з іржею, але я знаю, що іншим ефективним способом запобігання іржі є збереження решітки змащеною маслом. Я завжди протираю решітки промасленою ганчіркою або в щіпці, кулькою з алюмінієвої фольги до і після варіння, але ви також можете дістати невелику пляшку-спринтер, наповнити її рослинним маслом і розбризкувати. Це повинно запобігти іржі вперед. Не розбризкуйте олію на решітці, поки вона ввімкнеться, вона запахне, і ви спалите себе!

Деякі люди також не чистять решітки регулярно, тому що жир від попереднього приготування м'яса повинен допомогти запобігти іржі. Це "найменш активний" метод запобігання іржі, якщо ви збираєтеся йти цим маршрутом, я б рекомендував залишати ваші решітки брудними після приготування. Потім, попередньо розігрівши гриль, перш ніж класти їжу, дайте їй витерти щіткою гриль з дроту / щетини, щоб зняти все, що можете, припускаючи, що ви віддаєте перевагу чисті ґрати перед приготуванням. Вони знову забрудниться, як тільки ви покладете їжу, тоді просто продовжуйте цей цикл :)


1
+1 - Вологість однозначно може спричинити конденсацію, але конденсат може бути набагато швидшим.
hobodave

Я завжди тримаю свою гриль, покриту вініловою кришкою, коли її не використовують.

0

Проблема, яку я бачив, полягає в тому, що ви просто не можете ставитись до решіток гриля, як до чавунних штанів - сильне нагрівання позбавить від захисного масла.

У моєму останньому POS-грилі (пропан, а не деревне вугілля) решітки були з емальованим покриттям, які встигли вижити десяток або більше використання, але пальники настільки прогріті, що вони зварили емаль, в результаті чого утворилася іржа приємна маленька лінія уздовж решітки.

Я думаю, що це та сама проблема, з якою зіткнувся і мій вітчим на своєму грилі.

Ваша найкраща ставка - очищення та змащування маслом після кожного використання (що, я визнаю, не роблю), а також не готування надто гарячого полум'я (що знову ж таки, я теж не роблю цього).

Я не маю уявлення, чи решітки деяких брендів краще тримаються за цю проблему, ніж інші, або якщо ми просто очікуємо замінювати їх кожні кілька місяців. (або років, у мене були грилі, які тривали роки без іржі)


1
Чому б просто не використовувати нержавіючу сталь? Я не чищу тертий занадто часто - я їх змащую перед початком приготування, і вони ніколи не іржавіють
IMHO

@IMHO Я б, якби знав, де отримати потрібні розміри гриля. (насправді, ні, не хотів би ... я отримую новий гриль наступного року, цей смокче ... можливо, для наступного)
Джо

0

Як заявив @IMHO, решітки з нержавіючої сталі є найбільш ефективним способом уникнути цієї проблеми. У мене є набір решіток з нержавіючої сталі для мого чайника і курця, вони ніколи не іржавіли, і я навіть чищу їх раз на рік в посудомийній машині. (Так, вони підходять - лише ледь.)

Вони трохи дорожчі, але коштують інвестицій, оскільки вони довговічніші, довговічніші і потребують менших зусиль для обслуговування.


Щойно взяв гриль з нержавіючої сталі - один з недоліків полягає в тому, що речі прилипають до нього, як до справи нікого. Обов'язково змащуйте нержавіючу решітку олією з високою точкою диму безпосередньо перед тим, як постукати їжею.
RI Swamp Yankee

0

Моєму чайнику Вебер триває три роки, і решітка з нержавіючої сталі була не що інше, як проблема з іржею, яку я живу у Флориді, тому висока вологість є фактором, але це поза елементами, але все-таки отримати іржу


Ласкаво просимо у досвідчені поради! Ваше повідомлення не відповідає на запитання. Швидше, це здається коментарем "я теж". Коли ви отримаєте достатню кількість представників, ви зможете коментувати будь-яку публікацію. Відвідайте наш тур і відвідайте наш довідковий сайт. (Посилання знаходяться у верхньому правому куті екрана у спадному меню.) Ви побачите, що ми сильно відрізняємось від інших блогів та форумів.
Сінді
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.