Кухонні приналежності ресторану, які також дуже корисні на домашній кухні?


3

Які хороші пропозиції щодо тих видів кулінарних засобів та приладдя, які ви, як правило, бачите на кухні ресторану, але також є надзвичайно корисними в домашніх умовах?


Існує досить багато перекриттів - я думаю, ви запитуєте про речі, яких немає на домашніх кухнях, навіть не зменшені версії?
Каскабель

Для мене це виглядає як опитування, яке слід закрити. Будь-які аргументи на користь його збереження? Або ідеї, як його зосередити достатньо, щоб не стати просто списком випадкових речей?
румчо

Не зрозуміло, як це не зовсім добре запитання, але я відкритий для уточнення моєї точки зору - це тому, що стільки членів "можливо" можуть відповісти на питання таким широким розмаїттям відповідей, створюючи нитку, яка просто продовжується не маючи на виду кінця? - Або це тому, що стільки членів «відповідуть» на питання таким широким розмаїттям відповідей, створюючи нитку, яка просто продовжується і не має видимого кінця? - чи існує якийсь задокументований принцип, який суто стоїть на власних заслугах?
дякую, що знайшли

@TomRaywood Це тому, що члени не можуть відповісти на нього нічим, крім широкого спектру відповідей. Він просить перерахувати довгий, довгий список речей. І жодна відповідь не може бути сказана кращою за іншу, і, таким чином, бути "рішенням". Цей тип питань тут не працює добре, тому що Stack Exchange був створений для запитань типу «голка в копиці сіна», а система голосування практично не працює, коли у вас є список однаково хороших відповідей (нездійсненних), або ще гірше , відповіді на які можна класифікувати - але ранг для всіх різний, наприклад, "який ваш улюблений X".
румчо

@TomRaywood на початку цей тип запитань раніше дозволений, і він створював дійсно довгі сторінки речей, до яких ніхто не хотів пробиратися, і всі звернулися за першими 1-2 відповідями до незвично високих балів, поки ніхто не помітив останню сторінку відповідей . У будь-якому випадку було багато дублікатів, тому що через деякий час люди, відповідаючи, не намагалися прочитати інші відповіді. Словом, це був безлад. Дивіться деяку дискусію на MSE: meta.stackexchange.com/questions/75168/… ,
rumtscho

Відповіді:


3

Хоча не існує жодної конкретної торгової марки, яка є загальною для кулінарних інструментів та приладдя, які зазвичай можна побачити на кухні ресторану, речі, безперечно, будуть сертифіковані NSF International (NSF розшифровується як «Національний фонд санітарії» - НЕ «Національний науковий фонд» 'тут). Напевно, це гарна ідея шукати таку сертифікацію, коли ви здійснюєте покупки: іноді листи викарбувані у металеві запаси або логотип буде чітко надрукований на упаковці інших інструментів та обладнання.

введіть тут опис зображення

http://www.nsf.org/consumer-resources/what-is-nsf-certification/home-products-appliances/home-product-appliance-certification/

http://www.cookingforengineers.com/article/84/NSF-Сертифікація

http://en.wikipedia.org/wiki/NSF_International


3

Насправді на домашній кухні можна застосувати багато ресторанів, і вони коштують набагато дешевше (доки ви можете стояти зі стандартним промисловим дизайном). Ви можете завітати до місцевого магазину ресторану та перевірити там дрібну продукцію (більшість дрібних товарів можна використовувати вдома) та деяке обладнання. Запитайте у продажу там про обладнання та про те, чи можете ви використовувати його вдома чи ні, вони повідомили б вам про це. Раніше я робила покупки в магазині ресторанів поблизу аеропорту Чикаго О'Харе, який називався Gator Chef Restaurant Supply . Мені подобається великий шоурум, і я можу знайти на своєму складі і якесь б / у обладнання!


1

Я сподіваюся, що це нічим не звучить від базової, але, на мою думку, найбільшою перевагою кухні ресторану перед типовою домашньою кухнею є стільниця, а це означає, що кімната розширює багато аспектів того, що перетворюється на приготування чудової страви. Тому все, що можна зробити, щоб розширити чи відкрити існуючий контрпростір вдома, має можливість отримати великі кулінарні дивіденди, оскільки набагато менше обмежень виконувати речі в послідовному порядку, щоб повторно використовувати той же простір. Зазвичай, використання переваги місця, здається, є ключовим фактором для максимального використання робочої поверхні [площі]. Очевидним прикладом цього є мікрохвильова піч, яка висить знизу шафи.

Крім того, якби я вибрав лише один компонент із ресторану високого класу, щоб додати його додому на кухню, це були б ваги професійного класу, одна для високої місткості та одна для високої точності, хоча жодна не буде дешевою. Другим уподобанням було б встановлений підвісний фригер / морозильник з чіткими дверцятами та зовнішнім керуючим вимикачем. Мрія велика, правда? У меншому масштабі, або більш розумному рівні, традиційне ручне ковбасне рубання ковбаси - це досконалість кухні. Чудове запитання!


2
Точні цифрові ваги недешеві. У мене є такий, який точний до .01G, і цей, який із задоволенням зважує все інше. Я не м'ясу великих великих тварин, тому не можу уявити, що на домашній кухні потрібна більша ємність, ніж, можливо, 25 кілограмів. EDIT: Я виправив посилання.
Jolenealaska

важко відкалібрувати таке слово, як дешеве, але спасибі за конкретні альтернативи @Jolenealaska
Tom Raywood
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.