Що робить ананаси викликати печіння / свербіж у роті?


9

Багато років тому шматочки ананаса, які я різав, мали щось, що викликало свербіж / печіння в роті. Після того, як я почув, що, можливо, деякі речовини в шкірці викликають це роздратування, і я повинен чистити ніж після кожного розрізу, свербіж / печіння більше не виникає ... до сьогодні. Сьогодні у мене був досить стиглий ананас.

Які речовини викликають це почуття? Як я їх уникаю? Якщо речовина дійсно походить від шкірки: чи промивання шматочків ананаса - хороший спосіб позбутися від цієї неприємної речі?


Скільки ананаса ви їсте сидячи?
Престон

Близько чверті.
Чін Чонг

Я знаю, що я спізнююся на цю вечірку, але чистка зубів після вживання великої кількості ананаса допомагає від болю / свербіння, який викликає бромелайн. Це не позбудеться повністю від болю, але значно допомагає, а м'ята заспокоює почуття

Або ви можете приготувати ананас кількома смачними способами, які також позбавляться від великої частини
бромелаїну

Відповіді:


9

Шкіра людини містить олії, які сприяють блокуванню поглинання хімічних речовин, які б шкодили або дратували шкіру. Ці масла містять білки. Ананас містить хімічну сполуку під назвою бромелайн, яка має здатність розщеплювати ці білки. Це погано, тому що потім він може діяти на саму шкіру (яка також складається з білкових молекул).

Крім цього, ананас містить багато лимонної кислоти. Почуття поколювання / свербіння / печіння, яке ви описуєте, безсумнівно, є результатом того, що обидві речі діють одночасно на шкіру. Зрозуміло, що вживання ананаса з (або після) м'ясом з високим вмістом олії (наприклад, свинина в луау) зменшить ці наслідки.

Оскільки за допомогою столових приборів не вдається усунути цю проблему, напевне, був якийсь інший фактор, до якого ви не зробили припису. Іншими словами, якийсь інший фактор брав участь у уповільненні або запобіганні появи небажаних наслідків, наприклад, той, про який я згадував вище.

У старої плантації Південь існує традиція, яка передбачає подавати ананас як подарунок гостям, які стоять на межі завищення часу на їх привітання. Без сумніву, це тому, що чудова солодощі ананаса, досить скоро, супроводжується передбачуваною неприємністю.

введіть тут опис зображення

У сторонній записці щодо кислотності ананаса знайдіть тут цікавий запис у блозі про те, чи є ананас цитрусовим фруктом чи ні (з якого були отримані малюнки вгорі та внизу).

введіть тут опис зображення


6

Ананаси містять речовину, яку називають бромелайн . Це протеаза, а значить, вона розщеплює білок. Тому він може злегка пошкодити клітини рота, викликаючи описане вами роздратування. Він має кулінарне використання як тендери м'яса.

Бромелайн в основному зосереджений у стеблі ананаса, але міститься у плодах. Повністю позбутися від цього немає - просто не їжте відразу багато ананасів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.