RAW свинини і сирих курчат, торкаючись один одного


3

Я купив величезний мішок свинячих кісток, свинячі запасні ребра і курячі кістки. Щоб заощадити час і простір, я об'єднав їх і розділив їх на 4 пакетики і вибив їх у морозильну камеру. Зараз я є не так впевнений про маючу сиру свинину та сировину ципля торкаюче один одного у мішках та коли я розморожу їх у холодильнику, вони би торкалися один одного протягом ще 10 годин у менш-ніж-замерзаючій температурі.

Це безпечно?

(Я планую використовувати кожен мішок за один раз для приготування кісткового бульйону до 4 годин)


Будь-яка погана присутність на будь-якому м'ясі буде вбита (в їстівному ступені) при приготуванні, а також при заморожуванні, тому тут немає ніяких проблем. Однак, я думаю, що відповіді на продовольчу безпеку завжди повинні мати повідомлення: Якщо ви сумніваєтеся, викиньте його!
Ming

1
Що ви очікуєте? Взагалі, якщо м'ясо є всім харчовим товаром, правильно оброблялося у м'ясника, а ви обробляєте і готуєте його правильно, нічого поганого не станеться :-)
TFD

2
Якщо ви сумніваєтеся, викиньте це обов'язково тут. Все безпечно, я навіть не можу зрозуміти, чому ця думка в першу чергу потрапила до розуму. Крім того, я думаю, ви знайдете заморожування не вбиває бактерії, але ставить його в сплячку, в якійсь мірі.
Doug

Також щодо розморожування в холодильнику, це рекомендований спосіб через те, що в робочому холодильнику температура ніколи не повинна повторно входити в "небезпечну зону" \ t
Doug

Відповіді:


10

Так, це добре. Ви будете готувати все набагато вище, ніж мінімальна безпечна температура для м'яса, що вимагає найвищої температури. Це ключ, і ваші плани далеко за межами мінімально необхідних для безпеки.


Якщо ви думаєте про це, якщо вам потрібно вбивати можливих збудників в одному м'ясі до певної температури, а патогени в іншому м'ясі - до іншої темп ... це просто означає, що вам доведеться готувати їх як на будь-яку температуру вище . Якщо ви збираєтеся брати його біля кипіння, як ви б для супу, ви добре.
Joe

2

Якщо ви дотримуєтеся плану розморожування цих продуктів у вашому холодильнику, не забудьте розмістити їх у задній частині холодильника, де температура, як правило, прохолодніше, особливо якщо двері холодильника часто відкриваються протягом дня.

Як видно тут , згідно зі свіжою продукцією FDA (класифікується під свіже м'ясо ) не слід зберігати в холодильнику більше п'яти днів, в той час як курячі продукти (класифікуються під свіжа птиця ) не слід зберігати більше двох днів. (При охолодженні вони означають діапазон температур у восьми градусах, більше 32 ° F і менше 41 ° F.) З курки, в ваш У випадку, це обмежуючий фактор, ви повинні планувати не перевищувати рекомендований ліміт на два дні.

Тут , також з FDA, ми знаходимо сильну рекомендацію щодо використання холодильника термометра. Вони також дають деякі чудові поради щодо доз і відключень, що включає наступне важливе зауваження.

Оскільки бактерії можуть так швидко розмножуватися в неохладжених продуктах, то це   просто небезпечно, щоб їжа розтопилася при кімнатній температурі. Якщо залишилося   Неохолоджені, деякі організми можуть створити токсини, які переживуть   процес приготування їжі, навіть якщо їжа готується до температури, яка вбиває   самі бактерії.

Будьте впевнені, однак, щоб екстраполювати з цього, що той самий принцип застосовується до надмірно охолоджена їжа, до якої відноситься un охолоджене харчування. (В іншому випадку вказані обмеження не матимуть обґрунтування або значення, тобто 5 днів для свинини або 2 дні для курки.)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.