Наскільки заздалегідь можна зробити бекон?


8

Я повинен готувати бекон на 300, як далеко заздалегідь я можу приготувати бекон? Як воно затримається, якщо скажу, що я починаю готувати його за 2 дні до сніданку?

Відповіді:


14

Я фактично маю певний досвід саме з цим. Мені потрібно було влаштувати сніданок для купки байкерів, о 5 ранку, сам, посеред нікуди. Середина нізвідки на Алясці не має особливого значення, яке б уникало більшості читачів. Це особливий вид середини ніде. Тож, обіцяю, я сприйняв це серйозно, і це насправді працює:

Можна приготувати бекон два дні заздалегідь. Ось річ, ви повинні зробити це духовку, досить повільно, щоб ви могли контролювати завивку. Випікайте його на аркуші не більше 375F (190С), переверніть бекон наполовину і поверніть сковороду спереду назад. Малюнок 18 хвилин, але не дозволяйте йому отримати чіткіше. Перестаньте просто соромлячись хрусткого. Для очищення можна використовувати фольгу або пергаментний папір. Помістіть не зовсім хрусткий бекон в Ziplocs в холодильник.

Саму остаточну хрусткість можна зробити не більше ніж за пару годин заздалегідь, вона стане жувальною, якщо ви спробуєте додати остаточну хрустку скоріше. Ви можете використовувати будь-який метод, який працює для остаточного чіткого, навіть мікрохвильову піч. Звичайно, ідеальна сітка.


1
Ви можете зупинити згортання бекону, розмістивши зверху ще один, обгорнутий фольгою аркуш.
ElendilTheTall

2
@ElendilTheTall, якщо ваш бекон досить густий, ви можете піти з цього. Якщо ваш бекон тонкий, і ви годуєте 300 голодних байкерів в пустелі Аляски ... власноруч ... немає резервного копіювання ... ви можете послухати мене. :)
Jolenealaska

3
Мій ліміт - 275;)
ElendilTheTall

1
Я думаю, що само собою зрозуміло, що ви повинні зберігати всі ті смачні крапельниці для себе і не ділитися ні з ким із байкерів. Коштує кілька сотень смужок бекону.
логотип

1
@logophobe Ці капання були частиною причини, коли я взяв концерт! :)
Jolenealaska

3

Якщо під "затриманням" ви також маєте на увазі "все-таки хороший смак", я не впевнений, що нічого, крім вакуумної упаковки, може дати вам цю впевненість. На щастя, на ринку «Оскар Майєр» є пакети готового бекону, на який у мікрохвильовій печі потрібно лише близько 5 секунд, щоб омолодитись, і чесно на смак. Також я бачу, що їх можна придбати в Інтернеті оптом за 12 коробок за половину рахунку. Це близько 33 центів шматочок.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.