Чи потрібно заморожену брокколі варити, щоб їсти її безпечно?


2

Я купив іншу марку замороженої брокколі, і на упаковці написано: "Для безпеки харчових продуктів готуйте до внутрішньої температури 165 градусів". Попередній бренд не мав такого попередження. Мої запитання:

Який ризик я беру на себе, просто змішуючи заморожену брокколі в мої коктейлі, не готуючи її взагалі? Наскільки ймовірно, що я захворів і які можуть бути симптоми?

Окрім того, що переглянули різні адвокати, може бути вагомою причиною, чому один пакет має попередження, а інший - ні?

Пошук Google дав мені теорію про те, чому може бути різниця між двома марками. Недавнє дослідження показало, що бланшування до 187F руйнує конкретний протираковий фермент в брокколі, і рекомендувало виробникам замороженої брокколі змінити спосіб і бланшувати до 169F перед заморожуванням. Оскільки бланшування, як правило, досить швидкий процес, можливо, 169F за короткий проміжок часу недостатньо для вбивства відповідного штаму бактерій, але 165F для більш тривалого періоду часу достатньо. Можливо, бренд без попередження бланширується до 187F, а бренд з попередженням бланширується лише до 169F. Чи здається це можливим?

Відповіді:


4

Я не можу коментувати прямо брокколі, але хочу зазначити, що ця частина

Який ризик я беру на себе, просто змішуючи заморожену брокколі в мої коктейлі, не готуючи її взагалі? Наскільки ймовірно, що я захворів і які можуть бути симптоми?

відповісти неможливо. Це не так, як працює безпека харчових продуктів.

Створення прогнозу для такого ризику настільки ж складне, як і створення прогнозу погоди. Тільки люди, які мали б ресурси, щоб зробити таке передбачення для будь-якої частини їжі (наприклад, FDA), не мають достатньо даних для прогнозування. Вони повинні знати історію пачки брокколі, щоб обчислити ризик.

Замість обчислення ризику для кожного виду їжі за будь-яких умов вони обчислюють коло умов, які можна вважати "безпечними" і обіцяють вам, що нічого не буде, коли ви їсте їжу. Усі інші діапазони називаються "небезпечними", але кращим словом було б "не визначено". Ризик для них може бути від 0% до 100%, і кращої відповіді ніхто не може дати вам.

Не існує загальних рекомендацій щодо безпечності харчових продуктів, які б готували продукцію, і, як правило, вживання сирої брокколі вважатиметься безпечною. Звичайно, все ще трапляються рідкісні випадки, коли безпечна їжа, включаючи продукцію, створює проблеми - ми говоримо тут про низький ризик, а не про нульовий ризик - і може бути юрист, який вирішив вимити свої справи. Або вони справді могли знати, що їхня їжа має більш високий фактор ризику, ніж типова брокколі, можливо, вони використовують коров'ячий гній, який підгодовують кукурудзою, для внесення добрив на брокколі (що є джерелом кишкової палички), і вирішили записати її туди. Що б це не було, ніхто не може сказати вам, крім виробника. Якщо ви вирішили його з'їсти, ви перебуваєте самостійно в тій примхливій "небезпечній" зоні, де ризик може мати будь-яку цінність.

Поки ми не знаємо, якого мікроорганізму вони підозрюють у своїй броколі, ми не можемо сказати, яка тривалість варіння при дещо нижчій температурі є адекватною заміною для досягнення рекомендованої ними температури. Тож ця частина також невідчутна.


Відмінна відповідь та чудова робота, пояснюючи більше про те, як працює безпека харчових продуктів! Це дуже те, що багато людей не розуміють.
Сінді

1

Я думаю, що майже все, що було приготовано раніше, містить попередження про перегрівання до 73-76c або 167f. Не просто брокколі, це лише прийнята температура перегріву. Однак якщо ви зовсім не нагріваєте його, і він залишиться нижче 7с, ви повинні бути абсолютно безпечними :-)

Хто все-таки пробує овочі? 😉


1

Приготована їжа стає потенційно небезпечною при охолодженні, а також при повторному нагріванні від холоду. Чому одна марка мала б попередження про безпеку харчових продуктів, а інша - не можу сказати. Іноді виробники обробляють їжу іншими способами (як опромінення) для контролю можливих проблем зараження. Температура, при якій брокколі була б фабрично заблокована, не змінить ніяких небезпек, пов'язаних із забрудненням під час переходу критичної температури. І хоча ніхто не досліджує окремі квіткові брокколі для моніторингу температури, поріг 165 ° F - це температура, встановлена ​​як критичний поріг для повторного нагрівання раніше приготовленої їжі з точки зору безпеки харчових продуктів.

Хоча ризик використання замороженої брокколі в коктейлях, ймовірно, набагато нижчий, ніж використання (скажімо, замороженої курки або фрикадельок), все ж є потенціал для зараження. З попередженням на сумці виробник подає попередження, щоб сповістити споживача і захистить себе від відповідальності.

Дивіться також цю тему на початку цього місяця: Чому заморожені продукти, які повністю готові, все ще потрібно нагрівати до такої самої сировини, як і сировину?


2
З моєї відповіді на це запитання: "Там занадто консервативно, то є СООО надто консервативне, щоб позбавити їх довіри". Іншими словами, якщо у вас немає СНІДу, не турбуйтеся про це.
Jolenealaska

Найкращий коментар, який я бачив вже давно.
Дуг

1
Перший рядок здається потенційно оманливим: приготована їжа не стає небезпечною, коли охолоне, вона може стати небезпечною, якщо занадто довго залишатися в небезпечній зоні. А оскільки брокколі була б шокована в холодній воді відразу після бланшування, а потім спалахнула замороженою, час, проведений у небезпечній зоні, ймовірно, вимірюється секундами.
Калеб
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.