Виготовлення стропових вафель без пиццеллов заліза


4

Минулого року ми провели свій медовий місяць у Голландії та Бельгії, і тому на Різдво цього року я хотів здивувати дружину двома типами печива, якими ми були знайомі, коли ми були там - stroopwafels і mergpijpen. Кожен рецепт, який я знаходжу для stroopwafels вимагає, щоб вони були нарізані навпіл після випічки в pizelle залізо або дрібний вафельний заліза. Тим не менш, наші pizelle залізо робить печиво так тонкий, що я серйозно сумніваюся, що вони можуть бути скорочені.

Чи може хто-небудь надати інформацію про необхідність кроку "скоротити наполовину"?


Чи використовує ваш рецепт дріжджі? Після швидкого пошуку мені здається, що існують два типи рецептів: ті з дріжджами повинні бути розділені (ймовірно, тому, що вони трохи підірвуться), ті, що не використовують дві пластини, затиснуті разом.
Stephie

Це, ймовірно, буде працювати, але вони не будуть настільки делікатними: у вас буде більше wafel (у два рази більше), але ви також матимете більше stroop (як ви б поширювали його на текстурованій стороні). Я не можу прокоментувати, якщо це "необхідно", оскільки я ніколи не намагався зробити їх сам. Замість цього, ви, можливо, захочете зробити speculaas, kruidnoten, або pepernoten (він же pfeffernuise), які є те, що я пов'язаний ж / Sinterklaas ... stroopwafels, як правило, цілий рік. Але перевірте рецепт для пепернету і круідотне - деякі вимагають, щоб вони сідали за місяць до їжі (вони пом'якшують, як вони старіють, так що не чипте зуба)
Joe

Я вважаю це дивним, можливо, це рецепти, адаптовані для американської кухні? Тонкі тверді вафлі, які використовуються для того, щоб знати, який я знаю, випікають у спеціальному вафельному залізо, яке виробляє тонкі.
rumtscho

@Joe: Noo stroopwafels є кращим голландським cookie коли-небудь! Мені не подобається майже так само. Звичайно, ви могли б зробити борстплаат ... Що стосується того, щоб pepernoten сиділи протягом місяця, то це, мабуть, робиться тільки з типами печива, виготовленими з таай-таа (що в основному означає жорстку, і це дуже рідко). Pepernoten має бути чітким.
Cerberus

@Cerberus: так, але тому, що вони доступні цілий рік, вони не те, що я думаю про те, коли я думаю про святкову випічку. Ми звикли отримувати їх свіжі з стенда на одному з ринків у Utrect, який ми регулярно відвідували ... але pepernoten і такі були спеціально для свят.
Joe

Відповіді:


1

Я прочитав декілька рецептів. По-перше, у той час як всі чавуни з пізелі готують тонкі вафлі, виникає різниця в товщині від одного заліза до іншого.

З рецептів, на які я дивився, було надано таку інформацію та пропозиції:

  • Для того, щоб розділити пізелі навпіл, ви повинні розділити їх відразу після видалення з заліза, перш ніж вони мали шанс затвердіти.
  • Якщо ваша піцерія робить найтонші вафлі, і розколоти їх неможливо, можна покласти начинку між двома вафлями.

Крім того, з приводу коментарів про твердість stroopwafels, здається, що це звичайно сидіти їх на вершині гарячої чашки кави або чаю протягом декількох секунд, щоб пом'якшити їх.

Я не мав можливості спробувати ці, але вони звучать дуже смачно. Я можу скоро спробувати свої сили в них. :)


Хм, дякую! Я маю на увазі, що може бути простіше просто використовувати два вафелі, тому що наш залізо робить неймовірні тонкі печиво. Я думаю, єдиним способом, я можу розділити їх, якщо я використовую сталевий чавунний чавунний пізель нашої сім'ї, але для цього потрібно постійно ставити залізо в духовці або над відкритим полум'ям. Величезне спасибі за те, що заглянули в нього!
Matthew
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.