Як можна безпечно нагріти курячий пиріг, не спалюючи скоринку?


9

Минулої ночі я зробив курячий пиріг з шинкою, сиром та іншою дивовижністю всередині. Однак я переживаю за те, щоб перегріти її безпечно для споживання. Я вважаю, що залишилось дві порції (так сьогоднішнє і завтрашнє).

Минулого разу я намагався знову нагріти пиріг у духовці, навіть з фольгою над ним, скоринка пригоріла, а нутрощі пирога були ще лише теплими після плюс 10 хвилин.

Мої запитання:

  • Чи безпечно повторно нагрівати пиріг, враховуючи, що він містить вже зварену та охолоджену курку? Пиріг поміщали в холодильник приблизно на 10-15 хвилин після варіння.
  • Чи можу я зробити це двічі за сьогоднішній день та завтра?
  • Як я можу уникнути опіку скоринки, забезпечуючи належну нагрівання середини пирога?

дещо пов’язане: cooking.stackexchange.com/q/36496/67
Джо

Відповіді:


6

Фольга - це шлях, який поєднується з не надто сильною спекою. Ви хочете готувати при температурі близько 160 ° C, поки центр пирога не стане гарячим. Щоб знизити шанси горіння, порціонуйте пиріг перед повторним розігріванням. Таким чином центр швидше нагріється.

Повторне нагрівання не один раз із міркувань безпеки - це не дуже гарна ідея. Однак можна порціонувати пиріг на одну ніч, а інший тримати в холодильнику.


2

Минулого разу я намагався знову нагріти пиріг у духовці, навіть з фольгою над ним, скоринка пригоріла, а нутрощі пирога були ще лише теплими після плюс 10 хвилин.

Здається, ваше тепло може бути занадто високим, або ви ставите його на гриль замість звичайних елементів духовки?

У будь-якому випадку, що я б робив, це мікрохвильова піч на частину часу нагрівання. Це допомагає утримувати вологу, тому речі не будуть сильно висихати. Це може зробити скоринку мокрою / м'якою, залежить від того, що знаходиться в корі, але після прогрівання її всередині буде досить теплим, тоді закінчіть її в духовці, щоб знову висушити скоринку.

Якщо ви встигнете частку мікрохвильової печі до духовки, ви зможете отримати смажені нутрощі (але не сухі) та хорошу скоринку (а не пригорілу!)


1

Один із альтернативних варіантів - знову нагріти його на плиті. Просто наріжте свою порцію, складіть в сковороду і нагрійте таким чином. Я можу навіть поставити його в прохолодну або розігріваючу сковороду, не потрібно чекати, коли вона вже буде гарячою, оскільки вона просто потребує розігрівання, а не приготування їжі, а в пиріжкових скоринках зазвичай достатньо жирів, щоб вони були досить липкими.

Бонуси - сковорода зігріється знизу вгору. Це добре для того, щоб нижня кірка не мокнула під час повторного нагрівання (або трохи підсушила її, якщо вона вже була мокрою), і переконавшись, що середина тепла, а верхня залишається приємною і не обпаленою. Це також швидше, оскільки пряме потрапляння тепла нагріватиме їжу швидше, ніж духовка, і також висушить пиріг менше.

Ми як би отримали ідею від того, щоб хтось співав похвали про розігрівання піци на плиті, але з тих пір пиріжки успішно нагріваються цим методом, як солодкі, так і пікантні (особливо приємно, якщо нижня кірка може використовувати трохи більш хрусткий вгору). Мокрі пироги трохи м’ятніші, але це все одно працює.


0

якщо ви скло блюдо в духовці або випікаєте сковороду, вийміть одну порцію і нагрійте 30 секунд-45 сек. Заскакуйте в духовку або тостер. Якщо ви ставите в духовку, вам потрібно спостерігати, як 5-10 хвилин і більше.


0

Нагрійте духовку до 200 градусів, після чого поставте пиріг на піднос, щоб поставити його в духовку приблизно на 30-40 хвилин. Перевірте середину пирога, щоб побачити, чи гарячий він, якщо не закрити краї пирога фольгою, і залиште ще 10 хв. Продовжуйте перевірку кожні 10 хв. до гарячого.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.