Чи потрібно промивати печінку?


8

Я вступив у суперечку про печінку, коли побачив, як хтось варив діжку курячої печінки, наливаючи весь вміст діжки (крові) в горщик, не промиваючи печінку. Мені завжди хотілося, що полоскання потрібно для здоров’я (а також для поліпшення смаку). Інша людина наполягала на тому, щоб вона віддала перевагу аромату печінки, коли вона готується таким чином. Я думаю, що вона може захищати свої способи приготування їжі, але це безпечна практика? Потрібно промивання або просто бажане?

Мені подобається, що моя печінка промивається, але чи є щось нездорове, що могло б захворіти, якби я просто скину ванну (прямо з магазину) в сковороду і все це приготував (саме так моя подруга наполягає на приготуванні печінки.)

Відповіді:


3

Я не можу говорити зі станом здоров’я (і ми не відповідаємо на питання, пов’язані зі здоров’ям щодо SA), але, що стосується смаку, промивання курячої печінки може бути дуже важливим.

Я завжди промиваю і добре перевіряю курячу печінку, щоб переконатися, що жодної жовчної міхура (або шматочків) не залишилося прикріпленим до печінки. Жовчний міхур містить жовч і навіть невеликий шматочок може зіпсувати смак усього горщика. Будь ласка, дивіться це .

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.