У мене складно знайти гірки "ANGOSTURA", чи є заміна?


8

Мій улюблений напій перед вечерею - Манатан , але у мене виникають труднощі з пошуком гірки АНГОСТУРА .

Чи є ще щось, що я міг би використати замість нього?


Де ти його шукаєш і де живеш? В Атланті кожен магазин алкогольних напоїв та кожен продуктовий магазин, швидше за все, мають запаси гірчичників Ангостури.
йоссар

1
Я в Квебеку, Канада. Тут найбільше алкоголю (крім пива та вина) продається в SAQ (державна корпорація, відповідальна за торгівлю алкогольними напоями). Тим часом я знайшов його в продуктовому магазині в минулому, але ми переїхали, і я вже не можу його знайти.
DavRob60

1
Зайдіть у місцевий паб і запитайте менеджера, чи можете ви купити пляшку чи дві. По крайней мере, він розповість вам, звідки він береться. Типовим для БК є продуктовий магазин, як ви вже знаєте. Зазвичай поруч з вапняним сердечним та іншими сумішами.
Chef Flambe

Відповіді:


5

Ви можете спробувати гірки Peychaud (важко знайти), Fernet-Branca, помаранчеві гірки або інші види гірки. Вустерширський соус також можна використовувати в якості замінника, але добре справляється в пікантних стравах. Я б не рекомендував це для Манхеттена.

Або, якщо ви дуже амбітні, ви можете спробувати зробити власні гірки, хоча список інгредієнтів дещо залякує! Удачі!

http://spiritsandcocktails.wordpress.com/2008/04/22/how-to-make-bitters/


4
У той час як інший вид гірки красиво закріпить аромат коктейлю, він матиме зовсім інший аромат, ніж неповторна Ангостура. Старомодні ароматичні гірки брати Fee Brothers найбільш схожі за смаком.
Девід

Я згоден з @David.
rbp

5

Ви також можете замовити гірки від Amazon . Я точно не знаю, чи зможуть вони перевезти їх до Канади; спробуйте і повідомте нам про це. Fee Brothers - це дуже стара компанія, яка робить деякі приголомшливі різновиди. Особливо мені подобаються їх грейпфрутові гірки.


3

KegWorks продає гірки Ангостури і доставить до Канади - 10 доларів США за 4 унції. пляшку , або 23 доларів США за 16-унцій. пляшка плюс доставка. Я використовував їх (для доставки в США) і не мав нічого, крім гарного досвіду.1

У Квебеку він легко доступний у більшості продуктових магазинів (Métro, IGO, Provigo) на проходах, де є сиропи (гранатини ...)


0

Хороший замінник Ангостури Горьких - розчинити пару капель від трави кашлю Ricola в канадському житньому віскі - такому як Hunter Rye - і дати йому на день розчинитися.


ні. це просто брутально
rbp

... але, мабуть, це привабливість ...
Даніель Гріском


-3

Манхеттен - це віскі і солодкий вермут. Я ніколи не ставив гірки на Манхеттені, це мої 25 років барів. Я все-таки використовую їх у віскі старомодних.


Я думаю, що це можна сприймати як відповідь, оскільки це вказує на те, що існує версія Манхеттена без гірок, і, таким чином, ОП може спробувати просто зробити коктейль без заміни. Тому я не видаляю його, незважаючи на прапори. Хоча це може бути краще сказано.
румчо

@rumtscho Ця відповідь не відповідає на питання "чи є замінник анго" або подібне "що я можу використовувати замість анго". Це також фактично некоректно і покладається на особистий досвід над джерелами вищої якості, наприклад, багатою літературою з цього приводу ... або навіть Вікіпедією.
coreyward

@coreyward "фактично невірно" не має значення, коли модератору належить вирішити, чи видаляти відповідь. Що стосується того, чи слід вважати частину "не замінювати" відповіддю, це, безумовно, відповідна дискусія. Я схильний помилятися з боку "вважати це відповіддю", тому що ми досить часто отримуємо запитання, де "залишити це" - це справді найкраща відповідь, яку можна дати.
румчо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.