Скільки часу потрібно варити квасоля adzuki в скороварці, перш ніж вони їстівні?


9

Я не кажу про смак, я кажу про те, що вони не є небезпечними для здоров'я.

Я готував квашені квасолі adzuki, можливо, трохи менше 20 хвилин на нижньому тиску (не знаю цифри) у моїй скороварці. Тоді я зачекав, коли цей ковпачок у скороварці впаде, і поклав плиту під холодну воду, напевно, перед тим, як відкрити плиту.

Річ у тому, що я зазвичай не готую їх довше, але не відкриваю скороварку протягом 1-2 годин. Цього разу я відкрив її раніше, не думав, що це матиме велику різницю, оскільки кришка була внизу.

Я спробував дегустувати квасолю і мені подобається смак, вона трохи кисліша, ніж зазвичай, і текстура трохи твердіша. Я звик до м’яких бобів adzuki, але вони більше схожі на нут, при жуванні їх лунає жувальний звук. Крім того, вони не розширилися так сильно, як коли я їх зазвичай готую.

Я хотів би їх з'їсти, але я не знаю, чи безпечні вони, тож, я прошу, я думаю, як довго ви їх готуєте, перш ніж їх безпечно їсти?

Редагувати:
я дізнався, що моя нижня тиск була 60 кПа.


Я розумію, що моє запитання може бути занадто конкретним. Якщо це так, сміливо розширюйте його.
iCanLearn

Ваше питання добре. Ми віддаємо перевагу конкретним питанням, ніж загальним. Ласкаво просимо на Cook.stackexchange!
румчо

Відповіді:


4

Консультуючись з декількома джерелами про боби Adzuki (див. Нижче), вони не повинні займати особливого часу для приготування, приблизно еквівалентно темно-бобовим. Нормальний час варіння повинен бути 15 - 20 хвилин для квашених бобів, що не замочуються, при 14 PSI / 90 кПа.

Однак ви готували їх при низькому тиску, який зазвичай становить 7 PST / 45 кПа, і занадто низький, щоб значно змінити час варіння квасолі. Я не знаю, скільки часу їм потрібно було готувати при такому тиску, але я підозрюю, що це не набагато менше, ніж їм потрібно взагалі без тиску. Тобто, ви, мабуть, повинні були б готувати їх протягом однієї години або більше години.

Джерела, що консультувалися:


Я не готував їх під низьким тиском, я готував їх при встановленні нижчого тиску (з двох, які є на моїй скороварці). Я не знаю, наскільки високий цей тиск (це не говорить про плиту), але я на 100% впевнений, що мені не доведеться готувати їх протягом години, тому що вони перепечені, якщо я готую їх можливо, 30 хвилин. Крім того, питання полягало у тому, як довго потрібно їх готувати, щоб вони стали безпечно їстівними, який повинен бути меншим, ніж рекомендований час приготування їжі, який міститься в діаграмах скороварки.
iCanLearn

@iCanLearn Те, що ви називаєте "налаштуванням нижчого тиску", - це те, що FuzzyChef (і більшість рецептів скороварки) називає "низьким тиском" - є два налаштування, "низький" і "високий".
Каскабель

1
@Jefromi: Ну, так і ні. Більшість плит під тиском мають два налаштування, але вони не обов'язково низького та високого тиску. Якщо ви подивитесь на діаграму моєї відповіді, і якщо ви подивитесь на відповідь FuzzyChef, ви побачите, що вони обидва визначають "низький тиск" як 45 кПа, але нижчий тиск на моїй скороварці насправді становить 60 кПа, про яку йдеться до "середнього тиску" на графіку. Це велика різниця - використання 45 кПа дійсно може не суттєво скоротити час приготування, але 60 кПа. Якби я варив квасолю adzuki при 60 кПа протягом години, вони дуже сильно перепеклися.
iCanLearn

@iCanLearn Ах, ну це приємний безлад. Радий, що вам вдалося знайти фактичну кількість!
Каскабель

@iCanLearn: ви не ставили рівень низького тиску низького тиску на своє початкове запитання. З іншого боку, ви ж запитати «безпечно поїсти» , а не «правильно приготований», тому моя вина за те , щоб відповісти на останній , а не перший. Боби Adzuki повинні бути безпечними для вживання в їжу на будь-якому рівні готовості.
FuzzyChef

3

Я дізнався, що моя плита нижнього тиску становить 60 кПа, що становить близько 8,7 фунтів на кв. Дюйм. Я також знайшов це посилання, згідно з яким мені потрібно додати приблизно 45% до часу готування для скороварки з тиском 15 фунтів на квадратний дюйм.

Тепер, згідно з діаграмою максимальної скороварки , у вас є надто зварена квасоля adzuki:
2-3 хвилини замоченої (природний випуск)
5-9 хвилин замоченої (швидке вивільнення)
14-20 хвилин несмаженої (швидке звільнення)

Я не замочила боби, і використовувала щось ближче до натурального, ніж швидке вивільнення. Я не дав 100% тиску звільнитись, але кришка впала, і більша частина тиску вивільнилася природним шляхом, тому я збираюся додати 50% до часу природного вивільнення, не охопленого, просто щоб бути безпечним.
З вищезазначених часів можна зробити висновок, що замочування надає стільки ж ефекту, скільки швидке вивільнення, тому скажімо, що вам потрібно 5-9 для часу приготування натурального, не просоченого 15 фунтів на дюйм.

Якщо я все з’єднаю, то результат полягає в тому, що я повинен варити квасолю
5 - 9 + 50%, оскільки це не повністю природний випуск = 7,5 - 13,5 хв + 45%, тому що нижчий показник тиску = 10,9 - 19,5 хвилин.

Якщо припустити, що час, необхідний для варіння квасолі, щоб зробити їх безпечним для вживання в їжу, не перевищує мінімально рекомендований час готування, 11 хвилин має бути достатньо.

Я варила свої квасолі трохи менше 20 хвилин, тому думаю, що справедливо сказати, що вони безпечно їсти.


ICanLearn: відповідь на ваше власне запитання на основі посилань, знайдених у моїй відповіді та інформації, яку ви утримали від оригінального запитання, наскільки я побоююся. Я не відповім на будь-які додаткові запитання, які ви надсилаєте на цю біржу.
FuzzyChef

2
@FuzzyChef Ваша відповідь справді була дуже корисною, і вона все ще є, збираючи підсумки. Крім того, маємо на увазі, що іноді повністю відповідати на питання - це спільний процес. Зауважте, що ОП змінила фактичний тиск у питанні, тому його насправді не було відмовлено, і ви можете переглядати свою відповідь далі на основі цих знань. Також зауважте, що ця відповідь посилається на іншу сторінку від одного із сайтів, на яку ви пов’язані, а також на зовсім іншу сторінку. Іноді одна відповідь дає вихідну точку, яка дозволяє іншій йти далі, і це добре.
Каскабель

iCanLearn: Єдине, що я можу побачити, що ти міг би насправді зробити інакше, - прокоментувати відповідь FuzzyChef безпосередньо з новою інформацією, як тільки ти її отримав, а не лише редагувати питання і прокрадати його у свою відповідь, але я думаю, що це більше питання ввічливості, ніж потреби. Відповідь на ваші власні запитання, безумовно, рекомендується, тому я не вважаю вашу відповідь проблемою - хоча, звичайно, не забудьте підтримати будь-які інші відповіді, які ви вважаєте корисними!
Каскабель

Деякі столи з плитою під тиском припускають відносно свіжі сушені адзукі, які продаються в Японії, деякі припускають більш устарені або навіть завищені, як це можна знайти на ринках, де вони не продають багато.
rackandboneman
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.