Найпростіший спосіб шкаралупи насіння соняшнику


8

Мені подобається смак насіння соняшнику, проте мені дуже не подобається процес їх обстрілу. На мішках написано: "Їж. Плюй. Будь щасливим". Але я виявив, що обстріл його в рот не тільки безладний, він також має тенденцію до осколков оболонки і болить ясна. Я спробував їх обстрілювати вручну, але це дуже трудомістко.

Я знаю, що їх можна придбати без шкаралупи, але мені було цікаво, чи є якась хитрість, як мені подобаються деякі з витриманих видів, просто не фанат цього процесу. Якась хитрість ефективно раскрутити кілька насіння соняшнику?

Відповіді:


5

Ось швидкий та простий спосіб, де ви лише зуби та нігті. Наконечник шкаралупи насіння соняшнику має трохи краю, тому я відкусив його, а потім розтріскую розріз, який я зробив зубами нігтями.

введіть тут опис зображення


Добре, чому я не придумав цього! Ви справді є Майстром, коли мова йде про насіння соняшнику;)
Франкіс

4

Мені незабаром доводиться брати участь у тому, що називають "топовою майстерністю" на уроці історії США за тиждень. Я пішов додому і присвятив себе протягом 30 хвилин, щоб побачити, скільки я можу зробити за цю кількість часу. Я виявив, що, якщо ви виберете дві найтвердіші оболонки, можете помістити їх між великим і середнім пальцем і використовувати їх для прищипування інших насіння. Цим ви робите тріщину або щілину в насінні, і після того, як ви зробили купу зламаних насіння, ви зможете взяти їх і відкрити їх легше і швидше.

Обстріл насіння соняшнику

Помістіть два насіння між великим і середнім пальцем


3

Цей метод використовує пластиковий сандвич-пакет, що запаюється, 1/2 c. насіння соняшнику, вода і качалка. Зашийте мішечок і перекиньте насіння, щоб розтріскати корпуси. Якщо у вас є терпіння, ви можете вийняти корпуси вручну або покласти насіння і корпуси в миску з водою. Очисті корпуси за допомогою щілинної ложки. http://www.ehow.com/how_6148353_easy-way-shell-sunflower-seeds.html


Звучить чудова ідея! Дякую за поради :)
Франчіс

0

Ви робите щілину в оболонці зубами, потім дістаєте її з рота, а потім поміщаєте нігті в щілину і відкриваєте її, потім берете насіння і з'їдайте


0

Помістіть насіння між двома передніми зубами. Кусайте до розтріскування. Потім двома пальцями натисніть вниз, щоб знову зламати оболонку. Нарешті, "лизати" насіння язиком

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.