Яка історія стандартної листової (булочки) каструлі?


3

Яка історія стандартної листової (булочки) каструлі? Хто вийшов із розміром? Чому саме такий розмір? Коли це сталося?

Є повнорозмірний (26х18 дюймовий), половинний (18х13) і четвертий (13х9). введіть тут опис зображення зображення від


Я думаю, що стандартні розміри булочок / простирадла були виготовлені так, щоб вони відповідали стандартним розмірам духовки. Повний розмір для комерційних кухонь, 3/4 та половина для домашніх кухонь? Також, мабуть, каструля з булочкою - це листова сковорода з краями. foodservicewarehouse.com/education/home-kitchen / ...
talon8

1
Зауважимо - я відправив електронний лист до музею випічки Bundy , запитуючи, чи є у них інформація. Продовольча шкала була гарною пропозицією щодо пошуку патенту. Існує патент 1921 р. На сковороду для аркушів без куточків , патент 1934 р. На сковороду з регульованим розміром та патент 1955 р. На сковороді, що складаються з тиском (які мають схожі пропорції з сучасними)
Джо

Більшість патентів "булочки" призначені для виготовлення печиво певної форми ... крім цього з 1935 року з відступами для вишивки тістових куль , які також мають аналогічні пропорції, ніж сучасні сковороди ... Більшість ранніх патентів мали квадратний або Сковороди 2: 1.
Джо

@joe, ти маєш рацію щодо криптовалюти. Я видалив усі коментарі, що стосуються початкового непорозуміння. Ви завжди можете позначити питання з "іншої" причини, запропонувавши очищення коментарів у вільному текстовому полі.
румчо

Хороше питання! В Інтернеті я не можу знайти жодних посилань. Крім того, Алан Девідсон та деякі інші офлайн-посилання були марними. Виходячи з мого особистого досвіду як професійного пекаря (колишнього), я б здогадався, що розміри аркушів аркуша визначалися розмірами стелажів найраніших популярних комерційних печей з обертовими стелажами. Я не можу знайти для цього посилання.
FuzzyChef

Відповіді:


5

Я не маю остаточної відповіді. Але я можу принаймні трохи скоротити часовий період і, ймовірно, джерело виготовлення за допомогою Google Books. На жаль, в Інтернеті тут можна зробити лише стільки, оскільки обмеження щодо авторських прав означають, що майже все з 1920-х або 1950-х років доступне лише у "фрагменті".

Але ось кілька спостережень:

  • Це джерело з 1941 р. Посилається на "стандартну булочку (18 х 26 дюймів)", а в інших місцях є ще одне посилання на "Використовувати 18х26 дюймів. Сковороди з аркушами ..." Я бачу посилання на інші книги приблизно тієї ж епохи на "стандартну каструлю з булочкою" "або подібні фрази; це може припустити, що розмір вважався принаймні одним можливим "стандартом" до цього моменту.

  • Є декілька посилань на "Безшовні каструлі-носочки" вже в 1932 році з розмірами 18 "x26". (І, можливо, дробові розміри, хоча я, здається, не можу сказати через Google Книги.)

  • Більш ранні посилання (наприклад, з 1920-х років), схоже, ще не свідчать про стандартизацію розмірів сковородок. Наприклад, ця книга (яка до чарівної дати авторських прав і має повнотекстовий текст) містить у собі різні посилання на різні рецепти на каструлі розмірами 18x25x1, 18x24x1, 17,5x11,5x1,5, 18x25x1,25, 18x11, 15,5x26 тощо Однак, мабуть, є преференція щодо розмірів листів / булочок у певному діапазоні, однак, що (якщо мені доведеться міркувати) може бути пов’язане з деякими стандартними розмірами духовки того часу.

  • До 1950-х років існує багато посилань на стелажі шаф та інші великі стелажі з їжею на колесах, які були побудовані спеціально для розмірів "каструль із випічкою".

  • Історія бренду Wear-Ever включає таку інформацію про її популярність: "До [1941] чотири з п’яти домашніх виробників віддавали перевагу посуду WearEver, і вона становила понад 40 відсотків бізнесу з алюмінієвого посуду в Сполучених Штатах".

  • Я не бачу посилань на каструлі розміром 9x13, які часто з’являються в рецептах до 1950-х років, коли вони, здається, стають стандартними. Є кілька згадок про "сковороду 9х13 дюймів" наприкінці 1930-х та 1940-х, але дуже мало в "Книгах Google", тому я не знаю, чи був це стандартний розмір до цього моменту чи це просто випадкові каструлі.

  • Зазначу, що торт-суміші були вперше продані в середині 1930-х, і вони стали дуже популярними після Другої світової війни. Тому мені не дивно, що стандартизовані суміші (з конкретним об'ємом тіста) і стандартизовані розміри каструлі можуть стати популярними разом. Суміші могли бути пов'язані з широким прийняттям вже існуючих стандартів розміру, особливо із прийняттям комерційного стандарту повнорозмірної каструлі та її рівних підрозділів на домашню кухню. (Я не кажу, що я маю докази зв’язку тут, лише що історичні періоди популяризації приблизно відповідають.)

  • Щоб відповісти на міркування в коментарях, якщо вірити цій сторінці , перші духовки з поворотними стійками були винайдені в 1964 році, що, мабуть, через пару десятиліть після того, як стандартні повнорозмірні каструлі з аркушами стали 18х26.

Підсумовуючи, здається, що стандартні повнорозмірні каструлі Wear-Ever почали набувати поширення в 1930-х роках, і оскільки вони були одним з найбільш домінуючих виробників алюмінієвого посуду, їх розміри, очевидно, стали прийнятими за стандарт у 1940-х та 1950-х роках.

Щодо питання, чому саме точний розмір 18x26 був вперше обраний Wear-Ever, я ще не зміг цього розібратися. Я не знайшов доказів стандартизованих розмірів комерційних печей у 1920-х та 1930-х роках, хоча їх ширина, здається, падає в потрібному діапазоні, що зробить шириною 26 "хороший великий розмір для розміщення.

Оскільки Wear-Ever був тісно пов'язаний з ALCOA та раннім виробництвом алюмінію в США, я також міг уявити, що може бути з'єднання зі стандартними розмірами виготовлення алюмінієвих листів, які потім можуть бути викарбувані в ці каструлі, хоча пробираються через деякі посібники з обробки алюмінію з початку 1900-х років до цих пір не давав мені жодних підказок. Я також зазначу, що співвідношення довжини та ширини близьке до «ідеальних» прямокутних співвідношень, які були поширеними у виробництві паперу тощо.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.