Заміна гарбуза


9

У мене є рецепт, який вимагає гарбуза, але я хотів би його не вживати.
Чи є інші овочі чи комбінація овочів, які я міг би використовувати? Я хотів би отримати однакову консистенцію; якщо тоді смак схожий, це бонус.

Я повідомляю перелік інгредієнтів, які використовуються для рецепту:

  • Тофу (250 гр)
  • Цибуля (1)
  • Гарбуз (200 гр)
  • Петрушка
  • Макаронні вироби (400 гр)

Гарбуз нарізати кубиками, варити, заливши невеликою кількістю води 15 хвилин, а потім додати інші інгредієнти. Все готується ще 10 хвилин.

Відповіді:


14

Найбільш близькою за смаком текстурою буде інша зимова кабачка, така як буряк, жолудь, гомбард тощо (як уже згадувалося.)

Однак все, що має подібну фактуру, спрацювало б. Якщо ви не так дбаєте про смак, ви можете замінити бульбу, наприклад, картопля, ріпа, рутабага, морква, пастернак, корінь селери або корінь петрушки.

Солодка картопля чи ямс будуть ближче за смаком, але можуть бути смачнішими, ніж ви хочете.

Я б запропонував поекспериментувати з будь-яким синглом або комбінацією з перерахованого вище і подивитися, який аромат вам найбільше подобається.


1
Я замінив солодку картоплю на гарбуз досить часто, і вона спрацювала досить добре.
JustRightMenus

Я їв солодку картоплю на Лонг-Айленді, смак якої був дуже близький до гарбуза; Я не знайшов солодкої картоплі в Італії з таким же смаком, як і той.
kiamlaluno

7

Ви можете спробувати гарбуз з буряка.


1
Буде працювати будь-яка з «зимових кабачків» - жолудь, баттернут, гомбард тощо
Джо

1

Солодкий картопля або гарбуз з гарбуза звучать як найкращі варіанти, але будь-яка жорстка зимова кабачка або коренеплід, ймовірно, спрацює добре.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.