Чому холодний насичений розчин цукру розтоплює шоколад?


3

В це відео YouTube на рівні 3m22s , шоколадне пасхальне яйце тане, коли в нього заливається холодний насичений розчин цукру.

Чому холодний цукровий розчин розтоплює шоколад? Я б повністю зрозумів, якщо розчин був теплим / гарячим, але повинен бути якийсь інший фактор, який змушує шоколад розтопитись під дією холодного цукрового розчину. Що тут відбувається?


@Jefromi це було швидко!

Не хвилюйтеся, я не такий одержимий, я просто опинився там, коли завантажив сторінку!
Cascabel

2
Я вважаю, що це не тане. Цукровий розчин пробують розчиняється шоколад.
Avrohom Yitzchok

Відповіді:


1

Якщо немає тепла, шоколад не плавиться; щось ще відбувається. Найближче, що я міг знайти для пояснення, було включено цей сайт про те, як виробляється шоколад :

Какао є багатим джерелом нерозчинних, але водопоглинаючих волокон (насамперед целюлози), які мають тенденцію викликати частинки втягувати у воду і розбухати, додатково порушуючи текстуру. Частинки какао потім схильні відштовхувати масло какао.

Звичайно, це стосується чистого какао, інгредієнта в приготуванні шоколаду, а не готовому продукту, як це яйце в відео. Тим не менш, це вказує на механізм, за допомогою якого рідина в розчині цукру може взаємодіяти з шоколадом в яйці, що не є ні плавленням, ні розчиненням шоколаду, але може змусити його виглядати, як яйце тане або розчиняється.

Я також знайшов деяке обговорення цвітіння цукру на шоколаді котрий піддається найбільш умовам. Проблема полягає в тому, що вологість розчиняє цукор з шоколаду; у вашому сценарії цукровий розчин вже насичений і зміни відбуваються дуже швидко. Я маю тенденцію надавати більшу вагу поясненню щодо целюлози в твердих тілах какао.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.