Чи варто боятися курячої печінки? Чи можу я зробити їх менш страшними? (Ragu Bolognese)


2

Я планую зробити це Ragu Bolognese . Рецепт виглядає так добре, і я заради проекту розваг морозильної камери.

Справа в тому, що я ненавиджу, ненавиджу, ненавиджу печінку.

З іншого боку, я дійсно не хочу пропускати нічого.

Частина того, що я ненавиджу про печінку, буде пом'якшена пюре, тому що зерниста текстура мене дійсно відкидає, але я також ненавиджу, що хімічно, металеві, токсичні гниття.

Чи є там експерти Болоньєз, які можуть мене заспокоїти? Мені сказали, що печінка дійсно висить у фоновому режимі і не може бути вибрана як її власний смак. У мене немає проблем, вважаючи, що рибний соус, який приходить пізніше, але печінка? Дійсно?

Чи є спосіб я можу отримати ефект довгого кип'ятіння печінки в соусі, але додавши їх пізніше (або, принаймні, половина з них пізніше), щоб я міг додати їх на смак?

Крім того, чи замочування їх у молоці робить їх більш м'якими?


Кендзі скелі. З його рецептами я мав успіх. Я підозрюю, що вони добре вписуються. З іншого боку ... "ненависть, ненависть, ненависть ..." досить сильна. Враховуючи рецепт, я сумніваюся, що ви пропустите щось, залишивши їх. Незважаючи на великі відмінності в рецептах, я ніколи не ставлю печінку в мою Болоньєзе.
moscafj

... до речі, перегляньте коментарі, які слідують рецепту, для багато корисної інформації ...
moscafj

@moscafj Коментарі були корисні. Я зараз спираюся на різання печінки навпіл.
Jolenealaska

@Jolenealaska: ви маєте на увазі використання вдвічі менше, або не їх подрібнення, так що ви можете витягти їх після приготування? Тому що я думаю, що вони будуть, як бухта leafe, що ви насправді не можете знайти, щоб видалити, перш ніж хтось отримує здивований ним.
Joe

@Joe Наполовину більше :)
Jolenealaska

Відповіді:


3

OMG це виявилося чудовим!

Справді добре.

1

Я закінчив, використовуючи половину печінки, що вимагається в рецепті, інакше я пішов за ним до листа. Існує багатство до соусу, який я не думаю, що це було б, якби я повністю пропустив печінку, але я не можу спробувати. Для трохи додаткового захисту від токсичного гниття, я обережно очистив печінку і просочив її протягом двох годин у молоці.

Паста імпортується італійською Campanelle.

Справедливе попередження, 5-ти квартал голландської печі не є цілком досить великий.


2
Виглядає смачно! Брава!
moscafj

1

Якщо печінка вас лякає, подивіться це Рецепт Болоньєз. Це "оригінальний" (зареєстрований 17 жовтня 1982 р. Італійською кухнею) рецепт і не включає печінки.


З того, що ви згадали, я вважаю, що це відповідне посилання (хоча я не можу переконатися, що це правильний рецепт): culinariaitalia.wordpress.com/2008/06/29/…
Joe

На жаль, я забув посилання. спасибі @Joe
loscuropresagio
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.