Як ви отримуєте джерело м'яса, яке буде мінімально приготоване?


9

Нещодавно мене запитали, де можна знайти м’ясо, яке можна було б приготувати "від синього до синього-рідкісного". Які види м’яса (крім риби) можна приготувати таким чином, і як би ви могли шукати надійне джерело?

Я думаю, що курятина та свинина виходять із-за сальмонели та трихіни, а як щодо яловичини (не меленої)? Чи будь-які інші сухопутні тварини зазвичай готуються таким чином?


Запропонуйте змінити назву - "неприготований" не дуже застосовний, "мінімально приготований" або щось інше, здавалося б, точніше
sdg

Відповіді:


12

Що слід пам’ятати щодо бактеріального забруднення, - це те, що майже завжди ВИНАСНЕ забруднене м’ясо, а не всередині. Зі свининою та куркою ви переживаєте за внутрішніх паразитів / бактерій, тому їх не готують рідко.

З яловичиною, якщо це сорт А, добре їхати, і більшість всього, що ви купуєте в продуктовому магазині, це добре. З тунцем (який є ще одним людьми надто рідкісним) історія здебільшого однакова, хоча шанс отримати паразита від риби вище. В обох випадках зробіть гарячий пошук зовні, і це допоможе подбати про будь-які бактерії, які можуть зависати.

Причина, як яловичий фарш вважається вищою загрозою, полягає в тому, що "зовні" - це майже все, що стосується процесу подрібнення.


Також попросіть м'ясника на місцевому ринку.
GalacticCowboy

Так, поки готується зовнішня частина яловичини, добре їхати ... подумай про яловичий карпаччо.
загладжений

Вам справді слід уточнити бакалійну продукцію. Якщо під продуктовим продуктом ви маєте на увазі "середній супермаркет", то, принаймні, в моїй частині світу, я б взагалі не купував у них м'ясо - його завжди дешево та низькоякісно.
Ліндон Уайт

1
Сьогодні також безпечно їсти середню рідкісну свинину, яка дуже смачна. seriouseats.com/2016/05/…
Лучано

7

Якщо ви перебуваєте в районі з достатньо великим ефіопським населенням, запитайте, де вони здійснюють покупки. Там знаходяться ефіопські страви , такі як кітфо і буцнув буцнув , що функція сирої яловичини, і вони приймають препарат дуже серйозно. Якщо у вас є спеціально ефіопський м'ясник у вашій місцевості, це хороший вибір.

Окрім цього, я б поїхав із зайнятим м'ясником - вони є більш зайнятими, це не тільки є ознакою того, що люди там не отруюють їжу, але вони також швидше перевертають свій продукт, так що це, ймовірно, бути свіжішим.

Ви також можете побачити, чи є місця, які продадуть вам цілу первинку в упаковці кріоваку (навіть деякі продуктові магазини) - це означатиме, що вона була запечатана на бійні, і я би сподівався, що у неї менше шансів на забруднення. .


2

Ви можете приготувати більшу частину яловичини синього та чорного - що це означає, що випечене зовні і майже сире зсередини. У наші дні це найчастіше зустрічається на тунці - запечатаний зовні і все ще прохолодний зсередини. Я думаю, що саме про це говорив Сатанікпуппі.


2

Знайдіть м'ясника, який знає, про що вони говорять, може розповісти, звідки береться м'ясо, а головне піклується про м'ясо, яке вони продають. В ідеалі вони купують безпосередньо у місцевих фермерських господарств і можуть розповісти, звідки все взялося.

Найбільші проблеми з яловичого фаршу в супермаркеті полягають у тому, що вони поєднують м'ясні шматочки багатьох різних ферм, що дозволяє одній поганій корові зруйнувати купу. Подрібнення власної яловичини або пошук місця, яке перемелює їх власне на місці, - це найбезпечніший спосіб насолодитися гамбургером при чому менше, ніж добре.


-1

У Фінляндії я їв оленів рідкісних, навіть робив з нього тартар - зовсім сирим. Мені навіть не потрібна буланка для неї, навіть висипка була досить ніжною, насправді вона мені сподобалася краще, ніж дорожча філе.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.