Як відрегулювати час тушкування для різної ваги м’яса?


4

Простий сценарій: у мене є рецепт Мадрас, який пропонує мені тушкувати 2,0 кг м'яса з баранячого плеча в духовці, накриті фольгою протягом 2,5 годин при 180 градусах Цельсія , потім ще 30 хвилин при 200 градусах без фольги .

Зараз я готую лише для кількох людей, тому у мене 0,6 кг м’яса , тобто лише 30% ваги рецепту.

Отже, моє запитання: як слід регулювати час приготування? Будь-яке корисне правило?

Моя початкова думка полягала в тому, щоб зменшити значення часу 0.6 / 20, тобто 45 і 10 хвилин. Потім знову це здається на низькій стороні ніжного рагу (чи це?). Це, мабуть, через ці 2,5 години, можливо, 50% було б забезпечити приготування м'яса , а інші 50% - це те, щоб воно було ніжніше; а ці половинки треба регулювати по-різному?

Запропоновані питання "на які вже може бути ваша відповідь" мають одну чудову назву , але питання ні відповідь допомагає мені відповісти на моє запитання. Здається, пошук не дасть нульових результатів , хоча мої запити, можливо, були неправильними.


це ціле плече? чи шматки плеча?
rbp

@rbp Один великий шматок м'яса плеча. Рецепт закликав ціле плече, але це було б занадто багато для нашої вечірки.
Єроен

потім перейдіть за внутрішньою температурою та коефіцієнтом ніжності
rbp

Відповіді:


3

З бараниною (і тушонкою в цілому) не чудова ідея регулювати час приготування, щоб враховувати кількість м'яса. У цій статті про Chow.com я знайшов корисну інформацію :

Ключ до приготування будь-якого жорсткого різання - повільне кипіння на слабкому вогні - ягняче плече може зайняти дві години вгору, щоб дістатися до ніжної зони. Не турбуйтеся, якщо м'ясо здається досить жорстким після того, як воно готується деякий час, говорить сонця842. М’язові волокна захоплюються, потім розслабляються в стан ніжності після більше приготування. Просто продовжуйте кипіти.

Тож якщо ви скоротите час варіння до 30%, то у м'яса буде 70% менше часу для відпочинку та стану ніжнішим. Я пропоную замість цього дотримуватися оригінального часу приготування і просто перевіряти його час від часу. Насправді не можна занадто готувати плече на слабкому вогні.


Дякую за відповідь! Ви відповіли на запитання, яке я задав, я запитав на мета, чи було б добре розширити сферу на питання, яке я хотів задати (або якщо це зробить його занадто широким). У будь-якому випадку дякую за ваш час та допомогу!
Jeroen
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.