Як змонтувати шинку?


3

Я купив шинку Серрано на продаж. Це вся нога свині, і вона поставляється з певною підставкою. Тим не менш, стенд поставлявся в частинах, подібних до меблів IKEA, але на відміну від IKEA, він не має ручного пояснення того, куди йде.

Я особливо здивований великим кільцем і невеликими фігурками у формі трапеції без основи. Один раз повинен піднятися, щоб утримати щиколотку, інший - вниз, щоб утримати гомілку. Але куди йде, і як закріпити шинку до металу? Чи потрібно закручувати металеві гвинти через кістку? enter image description here

На малюнку показано всі поставлені деталі, тільки клавіша inbus не в кадрі. Я поклав трапецієподібну частину на нижній отвір і почав закріплювати її гострим гвинтом; це досить довгий гвинт (7-8см).


Це виглядає, ніби ви повинні монтувати всю річ на стіну (я не бачу отвору для цього, хоча ...), прикріпіть кільце до руки, потім приклейте кістку через кільце і нехай вага з шинки роблять його палицею в кільце. Чи є шанс, що це буде працювати?
Cascabel

@Jefromi Я впевнений, що він повинен залишитися на прилавку, а не йти на стіну. Я бачив це десь. Існує також зображення на зовнішній стороні упаковки, а підставка знаходиться на рівній поверхні. На жаль, це показує набагато більш складний вид стенда з іншою системою монтажу.
rumtscho

Відповіді:


3

Це повинно допомогти, це не зовсім точно, але ви, мабуть, можете розібратися звідси.

1


Так що кільце повинно піднятися? Дякую.
rumtscho

Так. Якщо б ви купили Iberico (добрий Бог, що це дорого), ви б мати додаткову частину або дві:)
Jolenealaska

2

Добре, після деякого підгонки гвинтів і так далі, я думаю, що мені вдалося знайти правильну посадку. Картина Джоліна також допомогла.

Два гострих гвинта дійсно загвинчуються в шинку, але є достатньо м'яса і сухожилля, що мені не потрібно їздити з ними в кістку. Це пощастило, тому що отримання шнека при використанні тільки крихітної L-подібної «викрутки», змащеної жиром, є важкою роботою навіть тоді, коли вона занурюється в м'який матеріал.

enter image description here

Одна справа не видно з картини: Довгий гострий гвинт проходить через середину чорного трапецієподібного тримача прямо в горло.


Виглядає правильно, але ви впевнені, що у вас немає шинки з ніг на голову?
Peter Taylor

@PeterTaylor з'явився посібник користувача про різання шинки, який також описував положення шинки. Наскільки я розумію, шинка повинна бути такою. Але я знову подивимося, коли я вдома.
rumtscho

Це залежить від того, наскільки швидко ви збираєтеся його використовувати, якщо ви збираєтеся швидко пройти через це, то інший шлях може бути кращим. Ви в кінцевому підсумку різати одну сторону, потім іншу, так чи інакше. Скибочки, які ви зазвичай бачите упаковані, з великої сторони. Жорсткий біт стає дійсно тонким, якщо у кого є поради про те, що мені буде цікаво.
vwiggins

@vwiggins Ви можете розмістити запит на поради в окремому питанні, це буде хорошим питанням. Особисто мені подобається жувати на товстому шматку шинки, незважаючи на те, що це суперечить традиціям і економічним міркуванням.
rumtscho
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.