Чи означає "вапно" у списках інгредієнтів фрукти чи хімічні речовини?


5

Списки інгредієнтів на упакованих продуктах інколи перераховують "вапно". Це стосується цитрусових , або хімічної гідроксиду кальцію ?

Як приклад, Міссіо Органікс Біла кукурудзяна кукурудзяна чіпси перераховує "слід вапна" як останній інгредієнт. Це може вказувати на частину (або сік) цитрусових, що входить як приправа (поширена в мексиканській кухні). З іншого боку, існує процес приготування кукурудзи ( кукурудзи в деяких діалектах), який передбачає варіння її в розчині гідроксиду кальцію. Отже, якщо ці тріски виготовлені за допомогою цього процесу, "слід вапна" може означати залишки гідроксиду кальцію. Що мається на увазі?

Відповіді:


6

Гідроксид кальцію в значній мірі нерозчинний, тому важко вивести кожен останній шматочок його після нікстамалізації. Слід завжди залишається. Якщо виробник продавав липові приправлений кукурудзяні тортильи, які є продаються список інгредієнтів буде сказати що - щось на зразок «лайма екстракт» або «природний лайма».

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.