Коли слід додати какао-порошок до розчинної кави?


8

Я готую турецьку каву, використовуючи попередньо обсмажений кавовий порошок.

Який хороший час додати до нього какао-порошок - перед нагріванням, після нагрівання або під час нагрівання? Це важливо?

Відповіді:


2

Якщо ви використовуєте звичайний порошок какао, який насправді не розчиняється, я змішав би його з кавовим порошком перед додаванням у воду, і поки кавовий порошок буде терпіти його, додайте його до води перед нагріванням. Змішування двох порошків повинно допомогти уникнути скупчень какао-порошку, а додавання його рано, дасть йому час випустити аромат у воду. Вам все одно доведеться трохи розмішати, щоб не відстоюватись!

Якщо ви використовуєте миттєву суміш какао, яку підсолоджують і обробляють, щоб вона рівномірно розчинилася, ви можете просто додати її в кінці. Немає користі від того, щоб додавати його раніше, і найлегше буде його розмішати і розчинити у вже гарячій воді.


as long as the coffee powder will tolerate it,Яке опосередковане значення цього твердження? І чому ти кажеш, що додавати розчинний какао у воду / молоко заздалегідь немає користі? Ви маєте на увазі, що додавання сирої какао в холодне молоко / воду і потім кип'ятіння означає більше смаку?
Водолій_Гірл

@ TheIndependentAquarius Безумовно, є речі, які повинні бути просто розчинені у гарячій воді, і найкраще, якщо вони не готуються занадто довго. Є також речі, яким потрібно трохи часу готувати / крутити, щоб випустити свій аромат. Я точно не знаю, який саме порошок кави ви вживаєте, і я, мабуть, ніколи його не вживав, але я впевнений, що ви можете зрозуміти, який спосіб його використовувати.
Каскабель

Річ з какао досить схожа. Якщо це миттєва суміш, розроблена для того, щоб просто розчинятися у гарячій воді / молоці, її приготування довше нічого не робитиме. Це просто ... все-таки розчиниться. Тож ви, можливо, все-таки змішати його в кінці, це простіше. З іншого боку, якщо ви використовуєте прямий порошок какао (який зовсім не розчиняється), дайте йому трохи варитися / крутити, це дозволить йому виділити більше аромату в молоці / воді, так що так, це буде смак краще.
Каскабель

дякую за детальні коментарі, і мені шкода, що забув згадати, що я вживаю натуральне какао Hershey. Також, будь ласка, підтвердьте, що молоко з какао-чистим повинно бути лише нагрітим або також кип'яченим.
Водолій_Гирл

1
@TheIndependentAquarius Ви, мабуть, хочете тушкувати, а не кип'ятити. Кипляче молоко дуже швидко стає безладним, і ви будете більш схильні до спалювання його на дні, тому вам доведеться багато няні. Симулятор буде працювати так само добре, без всяких проблем.
Каскабель

1

Моє голосування було б використовувати цілі какао-боби, змішані в каву. Це може бути лише особистим уподобанням, але іноді я додаю трохи солі, щоб зменшити гіркоту від свіжих смажених кавових зерен. Отже, з додаванням якихось цілих какао-бобів я б тільки припустив, що це буде чудово. Я б запропонував це лише в тому випадку, якщо ви прагнете до тонкого аромату, а не до вибуху аромату.

Оскільки в теперішньому застосуванні є потужність какао, то ви фактично робите абсолютно те саме, що і сценарій 1 і 2. Перед нагріванням ви наливаєте гарячу каву на вершину своєї какаової потужності (яку, я вважаю, буде у вашій кухлі), після нагрівання ви перемішуєте вміст какао в заливку кружки, під час нагрівання ви можете отримати різну реакцію від часу, коли какао піддається впливу тепла. Я не бачу різниці в кількості часу, що вводиться в будь-який, хоча я думаю, що ви можете отримати затримку порошку, якщо кава недостатньо гаряча за методом 2. Де, як перший і другий, можуть дати однакові результати, третій може додати трохи більше смаку, тому що ви, по суті, готуєте какао протягом більш тривалого періоду (враховуючи, що це звичайна кавоварка або французька преса).


ОП уточнив, що вони використовують попередньо обсмажений порошок, а не цілі боби, тому додавання какао не спрацює, оскільки це була б ціла квасоля в сипучому порошку - якщо тільки це не було наміром.
Когітсуне

1
Щодо відповіді, я збентежений: ви, здається, розумієте "перед нагріванням" і "після нагрівання" як "перед наливанням гарячої кави" і "після наливання гарячої кави". Я думаю, що ОП мав на увазі те, що вона сказала, тобто перед нагріванням означає змішання какао-порошку в холодну рідину і нагрівання його, тому до і після нагрівання це зовсім не те саме.
Каскабель

1

Я змішую 1 чайну ложку какао-порошку і 1 чайну ложку розчинної кави в кавовій чашці з 2 чайними ложками цукру і заливаю трохи молока, перемішую до повного перемішування, після чого додаю гарячу воду з мого чайника при помішуванні. Це чудово виходить!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.