Складіть попереду ансамблі


4

Кілька моїх друзів відвідують, і я хотів зробити кілька запитань (Без м’яса). Зазвичай я б робила їх, тримати їх вкритими олов'яною фольгою і подавати гарячими протягом декількох хвилин. Однак цього разу мені потрібно забрати своїх друзів в аеропорт, що було б за дві години назад. Мені було цікаво, в який момент я повинен призупинити свій рецепт, щоб піти забрати їх і відновити.

Мені хотілося підготуватись якомога більше перед рукою, щоб я міг служити відразу після повернення додому. Якщо я обсмажу овочі, тортилью, пластовий сир і буду готовим до смаження, це буде гаразд?

Відповіді:


2

Так, це звучить як чудовий спосіб це зробити!

Заздалегідь підготуйте всі компоненти, збирайте ансамблі та зберігайте їх у холодильнику.

Коли ви повернетесь додому з гостями, все, що вам потрібно зробити це теплим і сервірувати.

Єдине справжнє врахування - це вміст вологи у ваших овочах. Можливо, ви не хочете включати їх всередину тортилії протягом періоду тестування в холодильнику, оскільки вони загрожують зробити тортилью мокрою. Це, мабуть, не буде проблемою, але це варто врахувати. Ви завжди можете готувати овочі та зберігати їх у холодильнику окремо від касаділл до тих пір, поки не будете готові до нагрівання.


1
Якщо ви збираєтеся залишати їх довше, ніж на пару годин, я, можливо, просто зачекаю, щоб зібрати їх, щоб уникнути будь-якого шансу на пом'якшення в тортиллях. Просто підготуйте все і киньте його між тортилами, поки каструля нагріється.
Каскабель

Так. Прочитавши рецепт, безумовно, є привід для занепокоєння на фронті м'якості. Я думаю, що найкраща ставка у відриві від тортил, поки ви не будете готові подавати.
Престон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.