чи можна мити овочі замочуванням / зануренням?


3

Я часто їзджу на довгострокові дорожні поїздки, і в ті часи у мене немає доступу до проточною водою. Хіба це добре, щоб заповнити миску з водою і просто приклеїти туди овочі і розтерти їх, вийняти їх і зробити? Якщо я вимиваю одну овоч після іншої, використовуючи ту ж саму воду, я думаю, що я буду використовувати забруднену воду для очищення овочів після першого набору.

Будь-які ідеї чи рекомендації? Чи достатньо хорошого методу, який я прошу? Я читав додавання білого оцту, але в статтях не було жодних наукових досліджень чи нічого.


Я ніколи не працював у індустрії ресторану, але відчуваю, що я бачив, як вони використовують ванни з водою (а може, і щось інше), щоб вимити такі речі, як салат ... Моє припущення, що бруд, який ви змивається, затопить донизу.
Catija


Ви завжди можете додати трохи Мілтона до своєї води. Це відбілювач, але дуже м'який і використовується для очищення дитячих пляшок і обробних дощок. З боку пляшки завжди пропонується використовувати його для миття овочів.
Дуг

Використовуйте 2 чаші, одну для очищення та одну для швидкого промивання. Чим більше мисок, тим більше розбавляють пестициди в останній чаші.
Хлоя

Відповіді:


3

Промивання овочів насправді не "дезактивує" їх, незалежно від того, чи використовуєте ви воду чи ні. Основною метою полоскання овочів є видалення бруду та піску, що зробить їх непривабливими для їжі, це не робить їх набагато безпечнішими. Якщо овоч був так чи інакше забруднений сальмонелою перед полосканням, він все одно був би забруднений.

Коли ви їсте сирі овочі, ви покладаєтеся на те, що вони, як правило, не містять речей, які можуть зробити вас хворими і мати природні опори проти їх придбання навіть після того, як вони були зібрані (наприклад, вони не сплітають на ніч). Це і той, хто їх приготував, спочатку вимив руки ...

Тому полоскання декількох овочів у мисці з водою не повинно бути проблемою. Розповсюдження забруднення навколо не збільшить кількість його, що ви в кінцевому підсумку споживають.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.