Загальні принципи приготування різотто


6

Я вперше робив різотто минулої неділі - завдяки порадам, які я отримав з постів тут і тут . Я дізнався про різотто з цього веб-сайту (напевно, це не правильний спосіб дізнатися про рецепт, оскільки питання на цьому веб-сайті стосуються конкретного аспекту рецепту харчового продукту, таким чином, очікуючи, що ви знаєте рецепт заздалегідь).

Це було добре (ну, я ніколи раніше не їв різотто, тому не можу порівнювати) на мій смак. Для різотто було багато рецептів. Деякі закликають до вина, деякі не мають вина. Деякі закликають сік, інші - оцту, деякі кажуть, що нічого не потрібно додавати за межі запасу тощо.

Я в основному зробив овочевий запас, потім смажив рис в оливковій олії і додав цей запас до нього повільно, ковш за ковшем, протягом 30 хвилин. Наприкінці я додав суміш із смажених овочів до цього вареного рису. Рецепт смакував добре. Однак я не знаю, чого мені не вистачає.

Тож моє запитання, які загальні принципи, коли роблять різотто? З якою метою додається кожен інгредієнт (не окремий, але узагальнений, як запас, вино, сік тощо) і коли він додається?

Єдине, в чому я впевнений, це те, що я можу підсмажити будь-які сорти овочів і додати їх до рису в кінці.


1
Я не розумію, про що ви питаєте. Ви, здається, різотто зробили просто чудово, які ваші фактичні проблеми?
GdD

Як я вже казав, це перший раз, коли я їв різотто. Тож я не був впевнений, чи щось мені не вистачає. Також існує багато протилежних рецептів різотто. Тому я хочу знати загальні принципи, після того, як я знаю, які я можу зробити власні заміни інгредієнтів, яких мені не вистачає. @GdD
One Face

Відповіді:


11

Важливою частиною приготування різотто є те, що ви переміщуєте його потроху рідиною, тож ви закінчуєте очищення зовнішньої сторони рису, внаслідок чого сипучий крохмаль згущується залишилася рідина до кремоподібної консистенції. Загальна страва має бути вершковим, але не м'ясистим, окремі зерна рису все ж мають певну твердість до них.

Що стосується конкретних питань:

Детальніше про підготовку дивіться на https://cooking.stackexchange.com/a/137/67 .

Більшість інгредієнтів просто для аромату. Кислоти (вино або оцет) змінюють спосіб приготування крохмалю і не дозволяють йому стати занадто кашкоподібним, і додають страві трохи яскравості, але вони не є абсолютно необхідними.


Тож ми можемо додати овочі будь-коли?
Одне обличчя

2
Одне, що я хотів би додати, що я нещодавно нахилився (і експерименти це видно), це те, що ви хочете робити це в каструлі, а не на сковороді. Мене цього навчив ElendilTheTall. Перш ніж я це зробив обома способами без думки. Коли я насправді порівнював обидва, різниця велика.
Jolenealaska

1
@CRags: Я зазвичай готую овочі перед додаванням рису (гриби, цибуля тощо), але є такі, які я додаю досить пізно (наприклад, свіжий горох). Значна частина цього стосується того, що ви хочете, щоб була остаточна текстура ... ви краще контролюєте це, готуючи їх окремо і додаючи їх, але якщо ви це зробите, обезглажте каструлю і додайте результат назад у різотто щоб ви не втратили жодного їх аромату.
Джо

3

Існує лише один загальний принцип різотто:

Готуйте короткозернистий рис досить довгий, щоб крохмалі були звільнені та желатинізовані. Це призводить до особливої ​​кремоподібності, що нагадує пудинг.

Все інше є змінним і для смаку. Зокрема, підвищення рівня умамі до серцебиття.

  • Запас і вино мають більше аромату, ніж вода. Спирт у вині також розчиняє цікаві аромати в інших інгредієнтах
  • Гриби упаковані умамі і дуже традиційні. Різотто, яке мені найбільше подобається, це в основному просто запас і тонна грибів.

Постійне перемішування є традиційним, але ніхто не може зрозуміти, чому це не потрібно.

Нещодавно Кенджі в серйозному їжі зробив чудову статтю про різотто, яку я рекомендую. Він готує його в скороварці, і це швидко і легко. Я спробував це, і це спрацювало дуже добре. Відмітний від повільного методу.


2
Я можу подумати, коли вам може знадобитися постійне перемішування (або близько до нього), якщо якимось чином ви не зможете підняти вашу плиту на досить низькому вогні, і в іншому випадку вона пристане / спалить. Але це була б дуже погана піч.
Каскабель

Цілком можливо, що це "традиційно", тому що це потрібно було зробити, перш ніж розводити різні сорти рису, які цього не потребують. Насправді можна зробити щось подібне до різотто, використовуючи довгий або середній зерновий рис, або навіть розбиті шматочки макаронних виробів .
Джо

Незначна помилка: Іми -> уми
Том Фенек
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.