Як називається фланкова сковорода?


2

Я люблю робити (філіппінське) лече флань для своєї дружини та я. Однак я використовую 9-дюймову круглу сковороду для торта, яку я вбиваю в каструлю для тортів 9 "х 13", яку наповнюю водою, поки вона просто не торкнеться дна торта Потім я посипаю трохи кориці у воду, наливаю мій фланець (10 яєчних жовтків, 1 згущене молоко, 1 випарене молоко, шматочок ванілі) в круглу каструлю для пирога і накриваю алюмінієвою фольгою, щоб створити Якийсь рудиментарний барін Марі. Потім я висуваю це в духовку на 30-40 хвилин.

Моє запитання, однак: чи є сковорода спеціально для виготовлення флан? Якщо так, як це називається? Мій шлях створює надзвичайно важку і нестабільну платформу (і зливає воду) - і я боюся, що одного разу я можу розлити гарячу воду - не кажучи вже про те, що витягнути круглу каструлю з торта з прямокутної каструлі - це біль.


Що стосується збивання води - рішенням цього може бути перехід на більшу форму для випічки, яка буде тримати круглу, не надто тугу, а потім, коли ви виймете її, просто залиште воду в духовці, поки вона не охолоне. рухатися без небезпеки.
Когітсуне

Можливо - тільки я не хочу, щоб кругла частина
опиралася

1
@ jsanc623 Ба, моє погано. Вибачте, що створене в моїй голові зображення було схоже на сковороду з трубочкою Видалено публікацію.
Дуг

Чому ти не хочеш занурювати каструлю у воду? Більшість (якщо не всі) рецептів, які я бачив, включають використання водної ванни для флангів.
Catija

Чи є якась конкретна причина, чому ви взагалі баріте-марі? Я тільки колись робив їх прямо в духовці. Плюс швидкий Google показує, що найчастіше використовують сухі духові шафи без барі-марі, тож цього разу я не просто лінуюсь.
Дуг

Відповіді:


1

Ну, є сковорода спеціально для флан (іспанська), вони називають її Фланера виробник флан:

1

Здається, він не призначений для використання з bain marie, я впевнений, що він мав на меті усунути будь-яку потребу в bain marie (хоча я ніколи не використовував її для флангу).

Ось посилання: Флан Пан


Я замовлю одне з них і пострілю - але я можу просто дотримуватися того, що Дуг згадав (гастроносійний лоток), якщо ця карамель буде важкою :) дякую!
jsanc623

1
@ jsanc623 Я дуже мало знаю про сковороду, але я знаю флан. Ця сковорода досить рецензована, її не було б, якби вона зробила флангову карамель «важкою». Я думаю, що ти там безпечний доти, доки ти RTFM. :)
Jolenealaska

я переконуюсь, щоб rtfm :) lol
jsanc623
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.