Хіба суші так складно?


9

Я читав у мережі чимало, що суші - надзвичайно складна їжа. Мине як мінімум один рік, щоб навчитися готувати рис, і десять років, щоб завершити досвід.

Це так складно? Для порівняння можна було б приготувати гідне домашнє суші, як можна приготувати гідне домашнє блюдо після кількох років домашньої кулінарії?

Це більше схоже на західного шеф-кухаря, якому так чи інакше потрібно довго вчитися і практикувати?

Відповіді:


16

Як і багато ремесел, що виникли в Японії, їх навчання суші більш-менш створює суші-ремісники. Якщо ви просто хочете перекусити, вам буде достатньо можливостей отримати базовий огляд методик. Ви повинні зосередити своє навчання на розумінні безпечності харчових продуктів, правильному приготуванні рису і змушуванні рулет не розпастися. Решта - це лише рівні майстерності, до яких вам не потрібно підходити на кухні, щоб експериментувати і насолоджуватися гарною стравою.


4
Домовились. Багато тренувань - це навчання для оцінки, придбання та розчленування риби та іншого морського життя. Якщо ви купуєте своїх морських істот у магазині, про це подбає більшість.
Адам Шимке

7

Я роблю суші з друзями приблизно раз на місяць, і це не надто складно. Річ, яка зайняла нас найдовше, щоб отримати право, - це рис, і ми отримали це вниз після кількох спроб. Можливо, знадобиться певний час, щоб визначити, яка кількість оцту вам сподобалася, і скільки часу залишити водорості в ньому, поки готується.
Для нігірі я отримав невелику коробку з оргскла для ліплення рису, що полегшує отримання правильної форми. Напевно, це не буде надто важко знайти, якщо ви справді робите нігірі і не хочете просто робити це вручну.
Ми також спробували зробити тамаго (підсолений омлет) з нуля останній раз, і це вийшло дуже добре. Ми не змогли зробити його належної товщини і змусили його правильно готуватись, тому ми в кінцевому підсумку зробили купу дуже тонких шарів, укладаючи їх, потім розкатуючи і нарізаючи їх.
Ми також почали робити сономоно, що добре відкриває страву. Тонко нарізаний огірок, скумбрія і трохи місової заправки вирізати трохи мірину (підсолоджене рисове вино). Іноді ми також кидаємо трохи салату з водоростей.


5

Щоб бути професіоналом, так, в Японії є школи, які потребують кількох років, включаючи тривалі вимоги до навчання.

Це сказав, що я взяв 3-годинний клас суші, і я можу приготувати суші з рису, макі, нігірі та рулетних рулетів. Хоча їм іноді бракує трохи у зовнішньому відділі.


1
Хоча Макі - мій улюблений тип суші; з Нігірі, тому, що я знаходжу, потрібен фітнес! як ви завиваєте рис між долонею і пальцями, а потім, як він ідеально відповідає різаній рибі. Я, як правило, люблю обертати
цибулю

Здійснення міфу про створення суші робить його доступним для всіх. Це не важко. Моя власна суші пройшла «японський» тест! Тож, якщо це досить добре для місцевих жителів, це для мене досить добре!
dougal 5.0.0

2

Особисто - я використовую рецепт рису суші з "Радості кулінарії", і він працював з першої спроби.

Вам точно не варто боятися спробувати. Пройшло кілька спроб отримати техніку правильно для виготовлення булочок, але це веселе сімейне заняття, оскільки діти отримують вибір начинки тощо.


1

Якщо ви цього ще не бачили, перегляньте документальний фільм про суші Jiro Dreams of Sushi. Йому 86 років і національний скарб Японії. Навіть він сам каже, що не опанував суші. Він весь час мріє про те, як вдосконалити свої прийоми. Звідси і назва фільму «Джиро мріє про суші».

Мені вдалося успішно зробити власну суші після двох спроб. Найважче зрозуміти кількість праці та техніку, необхідну для рису. Я вперше мав суші, живучи в Австралії, і дивився ефірове телебачення про приготування Outback Bush, з кухарем Бушмана. Я спостерігав, як він робив макі рулони вручну з рибою, яку він спіймав. Побачивши це, я вирішив, що хочу вчитися. Варто вивчити, як правильно готувати рис, оскільки 50% суші - це чистий рис. Удачі!


1
"Найважче зрозуміти кількість праці ...", так правда. Коли ми докладаємо суші, намагання очистити безлад майже не варто. Та рис прилипає до всього ! ;-)
B540Glenn
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.