Як прибрати сильний часниковий запах із закритого приміщення (гаража)?


4

Я зневоднював часник у своєму гаражі пару днів тому і тепер мені потрібно прибрати сильний часниковий запах у гаражі - які ідеї?

Я залишав двері гаража відкритими годинами і запустив дегідратор з мискою білого оцту.


3
Кілька теплих днів з відкритими гаражними дверима повинні подбати про проблему; можливо, допоможе вентилятор. Хімічні / чистячі розчини, ймовірно, виявляться гіршими від поточного питання про запах.
Шлях до незнайомця

Відповіді:


1

Коли ви бачите поради їсти лимон, яблука або молоко, щоб усунути часникове дихання, саме поліфеноли в тих речах розщеплюють сполуки в часнику, які викликають запах. Чай, як зелений, так і чорний, з великим вмістом поліфенолів. Спробуйте покласти трохи міцного зеленого чаю в пляшку з розпилювальним типом і обробити повітря та поверхні.


0

Залиште трохи застояного хліба або печива, шкірку лайма / лимона на ураженій ділянці.


... кинуто на вашого наступного сусіда другого четверга місяця. ^ _ ^ Серйозно, без інструкцій, що робити з речами, ця відповідь є досить марною.
Stephie

0

Намочіть кілька бавовняних кульок в олії м’яти (доступна на ринку @ Whole Foods Market) і залиште в одноразовій ємності в гаражі. За необхідності поповнюйте олію, поки не зникне запах. Ця олія не є екстрактом, і вона не їстівна.

У мене в літній час на горищі (в недоступній місцевості) була мертва білка, і в моєму будинку погано пахло. Це розвіяло запах. Минуло кілька тижнів, але це спрацювало! Запах часнику, мабуть, не піде так довго, щоб пропасти.

Ви також можете спробувати залишити В гаражі відкритий мішок деревного вугілля. Вугілля буде вбирати запах.


-1

спробуйте розмістити кілька посуду харчової соди навколо вашого гаража, щоб ввібрати запах.


-2

Припаркуйте свій автомобіль у гаражі, сталь машини електрично приверне запах часнику.


Я знаю, що на руках натирається нержавіюча сталь, щоб зняти запах часнику ... але я ніколи не чув про це, щоб просто було поруч ... це може бути тестування (натерти кілька герметичних контейнерів з часником, потім помістіть в нього шайбу крила і залиште її на кілька днів?)
Джо

Так, мені цікаво, що Ліза спробувала і що спрацювало.
Ескос
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.