Я приправляв і мучив більше курки, ніж потрібно для смаження. Який найкращий спосіб зберігати його для готування пізніше?


9

Я маринував курку протягом ночі, присипав її для смаження і не готував. Який найкращий спосіб зберігати його для смаження в подальшому?


Раніше заморожений чи ні?
Дуг

3
ЯКЩО ви залишите його в борошні, не сиреному протягом значної кількості часу, борошно повільно вбере вологу і просто стане безладом, діючи більше, як паста. Якби я опинився в цій ситуації, я б все це обсмажив і вирішив би наслідки перегрівання смаженої їжі. (не впевнений, наскільки корисна ця відповідь на 3 години пізніше)
Joe

У мене теж є це питання. Зберігання його приправлене та присипане борошном може сприяти збереженню курки сухим і тим самим утримувати бактерії в повільному стані.
спідня сорочка

Відповіді:


6

Немає хорошого способу утримувати його в стані "готового до смаження". Я б запропонував просто зберігати його в холодильнику так, як ви робите з незам’язненим м’ясом. Коли ви виймете його, просто борошно знову. Товстіша мучна скоринка зробить її трохи ближчою до шніцелі, але вона не буде погано смакувати.

Якщо у вас вже було дуже густе борошно / яйце / мучне розшарування на ньому, напевно, краще змити його і висушити паперовим рушником перед зберіганням, після чого повторити процедуру панірування для наступної смаження.


4

Насправді є принаймні один південний ресторан, відомий своєю смаженою куркою, яка залишає шматочки курки у мисці з приправленим борошном (багато борошна) на ніч. Це створює більш сухе покриття і зв’язує борошняну суміш з птахом, а сама хрустка скоринка НЕ ​​відвалюється. Відмінно!


1

Сирі курячі грудки справді гарні лише 1-2 дні в холодильнику (якщо припустити, що вони були розморожені), і я б не рекомендував зберігати їх борошно в морозилці. Я думаю, що найпрактичнішим рішенням було б їх обсмажити або запекти, а потім спалах заморозити. Ви можете їх розігріти в мікрохвильовій печі або духовці, і вони будуть такими ж смачними, як і в день, коли ви їх приготували.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.