шоколадні заміни в випічці тістечок з нуля


3

Чи можна використовувати напівсолодкі або несолодкі квадрати шоколаду для темного шоколаду в рецепті домового


1
Напівсолодкий - це темний шоколад, я думаю ... Це, звичайно, не молочний шоколад або білий.
Catija

Відповіді:


3

Шоколад - одна з моїх улюблених предметів.

Правила іменування шоколаду (молоко, напівсолодке, гірке, темне, темне, тощо) дещо відрізняються залежно від того, де ви живете.

Однак, як правило, ви можете замінити напівсолодкий шоколад на темний шоколад рецептом домового. Напівсолодкий шоколад не обов'язково має жорстке вимогу до рівня какао, хоча деякі компанії перераховують рейтинг какао (у перерахунку на відсоток какао). Якщо ваш рецепт вимагає «надто темного» шоколаду, то замінник зазвичай може бути використаний як солодкий шоколад.

У США немає жодної юридичної відмінності між напівсолодким і солодким шоколадом, тому ви повинні перевірити упаковку і подивитися, чи перераховано це в какао. Чим вище відсоток какао, тим менше солодкий шоколад і «темніше» (тобто більше шоколаду і гіркого смаку) шоколаду. Для більшості рецептів, які вимагають темного шоколаду, я рекомендую шукати шоколад у діапазоні 50-60% какао. Темний шоколад Ghirardelli є 60% какао в США, я вважаю.

Несолодкий шоколад не можна використовувати як замінник іншого шоколадного типу без додавання цукру, а співвідношення може бути важким для отримання права, тому я не рекомендую його.

Сторінка Вікіпедії для "Типи шоколаду" насправді має один з кращих резюме, які я бачив, включаючи графіки на основі вашого регіону (США, Канада або ЄС - очевидно, ніхто не їсть шоколад в іншому місці). Посилання нижче. Я б надав інші, більш офіційні джерела, але дуже небагато вони також підсумували його. Я додаду кілька посилань, якщо знайду хороші.

http://en.wikipedia.org/wiki/Types_of_chocolate

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.