Приправа, заморожування, розморожування, а потім глибоке смаження курки


3

Я планую приправити курячі частини (крила, ноги), потім заморозити, а потім розморозити їх, щоб побити їх, а потім глибоко смажити їх. Чи збережуть вони свій смак? Чи безпечно це зробити?

Відповіді:


7
  • Безпечний? Так, звісно.

  • Мудрий? Напевно, ні.
    Коли ви розморожуєте курку, поверхня м'яса намокне, як від конденсації, так і від танення льоду. Так, правильне поводження мінімізує це, але не можна повністю уникнути. Тому, коли ви висихаєте м'ясо перед обстрілом (який ви захочете зробити, щоб зробити палицю для тіста), ви, ймовірно, витерте приправу, що наноситься на поверхню. З "мокрими приправами", подібно до розсолу, який повинен "вбиратися" в м'ясо, це буде менше, але головні частини будуть також на поверхні, Jolenealaska вказав у своєму відмінному експерименті тут .

Так що приправа, коли ви готові приготувати м'ясо, є більш ефективним способом - і ІМХО ви не будете заощаджувати час, попередньо приправляючись, якщо це те, про що ви просите.


1+ для ІМХО точно вам все одно доведеться відтавати
Chef_Code

2

У мене інша річ на це, тому що я іноді курячі шматки перед заморожуванням їх, і я маю хороший результат з добре витриманий, соковитий м'ясо.

По-перше, дозвольте мені сказати, що ця практика безпечна. Далі, люди обирають свій метод приправи на основі своїх особистих уподобань або певного результату, який вони хочуть досягти. Різними методами можуть бути приправа на розбризкування, сухе руб, маринування або випалювання. Моя мета полягає в тому, щоб отримати смак в м'ясі, а не тільки на поверхні, що відбувається, якщо ви приправитеся безпосередньо перед приготуванням.

Особисто для шматочків смаженої курки я посипаю сіллю, іноді перцем, кайену або іншими спеціями і травами, які я вибрав. Я також посипаю те ж саме під шкіру, де можу. (Я зазвичай використовую маленькі стегна, приблизно 3 унції кожен, або маленькі цілі крила.)

Потім я даю курки сидіти на 20 - 30 хвилин перед паніруванням або побиттям. Це дозволяє достатньо часу, щоб солі розчинялися, а ароматизатори проникали в м'ясо. (Деякі люди скажуть, що це займає більше часу, але пам'ятайте, що це маленькі шматочки.)

Я думаю, що це буде добре для вас. Ви можете просто приправити всіх своїх курчат, дати їй сидіти, а потім упакувати те, що ви хочете заморозити і приготувати інше.

І хоча я не пробував, я прочитав, що це працює і з маринованою куркою.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.