Яке м’ясо відрізняється за статтю?


8

Мені відомий «кабанковий тант», який описує неприємний смак у м’ясі свиней, які не кастровані. Що залишило мене цікавитим ширше: Чи існують інші тварини, м'ясо яких (від тварини того ж віку на одному і тому ж раціоні) має різні смаки залежно від того, походить від самця чи самки виду?

І якщо це залежить від умов, як це стосується свинини, будь ласка, зверніть увагу на таке.


Більшість не одомашнених тварин відрізняються різними статями, самець також може відзначити, що це самки, що є ще одним типом неприємності. Проблема полягає в тому, що не так багато справді диких тварин залишилося їсти, тому це може бути безглуздим питанням!
TFD

Я не мисливець, але ареал одичалої (неодомашненої) ссавців величезний, тому це навряд чи безглузде питання. Крім того, ваша відповідь, якщо я розумію ваш коментар, благає для пояснення: Більшість одомашнених тварин НЕ мають відмінності смаку підлог (свиней є винятком?) В той час як більшість не-одомашнених тварин робити ? Якщо це правда, чому це може бути? Люди якимось чином вивели різницю смакових ознак статі у одомашнених видів?
footwet

1
@feetwet промислове землеробство розводило і живило більшість смаків м'яса, поки ми не закінчилися м'якими плитами рівномірного жувального білка. Крім того, цих тварин забивають до досягнення ними статевої зрілості, тому потенційні відмінності все одно не виявляються.
румчо

Відповіді:


3

Олені та його родичі (кози та вівці) славляться своїми мускусистими самцями.

Лише три місяці у мого коза-чоловіка вже був помітний "придурливий" аромат. Він би не став сексуально активним ще місяць-два.

Найкращим способом я знайшов його приготувати для боротьби з цим ароматом - куріння.


Строго кажучи, олені ближче до великої рогатої худоби, ніж до овець і кіз. Цікаво, чи смак чоловічих жирафів відрізняється від жіночих.

@ jbcreix- Я ніколи цього не чув. Всі вони під замовленням Артіодактила. Велика рогата худоба та кози разом у родині Бовідей. Таким чином, велика рогата худоба не ближче до оленів, ніж кози. Кози, хоч і не наближаються до оленів таксономічно, набагато схожіші за поведінкою, ніж інші жуйні тварини, оскільки кози також спритні браузери і не важкі грейзери.
Собачатіна

Ти все-таки робиш гарну думку. Я не маю досвіду з биками. Вони також отримують мускусних? Якщо так, то це може бути загальним для порядку, який включає велику кількість нашої худоби ссавців та полюють м'ясо.
Собачатіна

0

Я знаю, що м'ясо півня відрізняється від курки. Навіть колір сильно відрізняється (темніший і худіший для півня). Хоча на ринку півні мало.


2
Я не погоджуюсь. Мої півні та кури, коли вони однакові, мають дуже схожий аромат. Історично півні відрізнялися тим, що були набагато старшими з усіма змінами, що наступають з віком.
Собачатіна
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.