Чому мідії будуть хрусткими?


7

Я зробив свою першу спробу приготування фрі з мушми, однак я трохи розчарований результатами.

Пакет мідій був закуплений у інтернет-риболовлі, що спеціалізується на корнішських морепродуктах у Великобританії. Дві третини партії вже відкрилися, тому, слідуючи порадам в Інтернеті, я їх відкинув. Решта я ретельно помив холодною проточною водою і видалив видимі бороди. Під час приготування їжі вони все відкрилися, проте всі вони скуштували гострий і в мушлі я побачив чорний мул.

Я зробив щось не так? Чи є додатковий етап підготовки, який я пропустив? Або це погана партія?

Будь-яка допомога чи порада високо цінується. Я раніше не готував свіжих мідій, тому для мене це трохи досвід навчання!


5
У мене було враження, що доки відкриті мідії закриваються, коли тикаєш їх , вони ідеально готують і їдять, тому ти, швидше за все, викинув багато ідеально тонких мідій. Якщо вони мертві, вони більше не закриються і повинні бути відкинуті. Незалежно від вас, здається, ви дотримувались усіх кроків ... ви чистили їх чи просто миєте їх?
Катія

Дослідження, звідки беруться мідії, є джерела, що відрізаються, іспанські мідії та мідії фрі, атлантичні та середземноморські, у них різні умови землеробства та різні репутації.
спільно зрозумілий

Відповіді:


14

Що стосується крупи, якщо вони не обробляються мідіями (які, як правило, досить чисті), ви, можливо, захочете їх на деякий час замочити. Це дасть їм можливість викинути будь-який подальший пісок / сітку, яку вони можуть містити. Існують різні теорії щодо використання водопровідної води, солоної води, морської води або різних інших продуктів. І правда, є такі, хто каже, що будь-яка форма замочування завдасть всілякої шкоди аромату. Але якщо альтернативою є невтішні ситні мідії, чому б не спробувати.

І як завжди, попросіть у свого риболовця поради. Вони будуть знати походження продукту, і чи потрібно робити додаткові кроки в їх підготовці.

Що стосується відкидання відкритих мідій, не відмовляйтеся від них, коли вони здаються відкритими по прибуттю. Якщо корпус не тріснув, дайте їм легкий кран (на прилавку чи ножем) і подивіться, чи закриється вони у відповідь чи ні. Якщо вони закриють у відповідь, вони добре. Якщо вони не закриють або скажуть вам зупинити це, відмовтеся від них.

І якщо дві третини партії справді мертві ... Я особисто не обов'язково би довіряв іншій третині бути у чудовій формі.


2
Чудова відповідь, просто додати, ось чудова стаття " Серйозне поїдання", яка торкається цих самих точок, як джерело, включаючи інформацію про замочування мідій, що потрапили в дику воду.
Катія

Я чув, що вони будуть їсти борошно і допоможуть очистити себе: cookstr.com/recipes/… одне, щоб додати їх до списку "різних збитків".
Матео
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.