Скільки часу я готую смажене?


2

Я дотримувався поради щодо попереднього нагрівання @ 400 і мав усі наміри знизити його до 300, але замість цього я забув знизити його і закінчив готувати його протягом 30 хвилин на 400. Я просто знизив температуру до 300 і перевернув її. Як слід діяти?


4
Ви, швидше за все, готовили приготування їжі, але основна відповідь, яку ви отримаєте від більшості людей тут: поки смаження не стане бажаної внутрішньої температури. Незважаючи на "великі правила", які ви побачите у багатьох кулінарних книгах та веб-сайтах, насправді немає формули, яка б точно передбачити, як довго обсмажувати м'ясо, оскільки це буде залежати від розміру, форми, кількості жиру чи кісток тощо. Термометр - це єдиний спосіб досягти послідовного рівня готовості.
Афанасій

Відповіді:


1

Без термометра (яким я особисто не володію), інший спосіб тестування свинини, щоб переконатися, що вона достатньо приготована, - це проткнути її виделкою чи шпажкою в самій товстій частині.

Перевірте цей витяг з recepttips.com :

Пірсинг: Ще одним методом тестування гнучкості є нарізати розріз свинини виделкою або кінчиком ножа і перевірити, чи не витікають соки, що витікають. Якщо соки прозорі або мають дуже слабкий рожевий відтінок, м’ясо робиться. Якщо соки не прозорі, м’ясо слід повернути до джерела тепла для подальшого приготування.


це краще для чогось більш схожого на стейк. Складніше завести ножа в середину смаження, щоб витягти будь-які соки. (хоча це добре спрацьовує для курки, якщо ви потрапите досить глибоко до кісток)
Джо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.