Як пов’язані рис жасмину та басмати, чим вони відрізняються?


3

Хоча я дуже люблю їсти рис,
я не приділяв великої уваги тому виду рису, який їв - дотепер.

Насправді я б, мабуть, плутав рис басматі та жасмину ...


Очевидно, мені зараз цікаво кожен їх аспект,

як академічна , біологічна, так і історія,

а емоційне - чи можна порівняти смак? Які культури віддають перевагу якій?



Привіт Волкер. Я відредагував ваше запитання, щоб видалити ваш запит на перевагу, оскільки ми намагаємось уникати запитань, які вимагають відповіді на основі думки. Оскільки ви запитували, я скажу в цьому коментарі, що я більше віддаю перевагу басматі, оскільки я вважаю жасмін занадто ароматним і, таким чином, менш універсальним. Але знову ж таки це лише моя думка.
Сінді

Дякую! Власне, моя ідея полягала в тому, щоб розкрити перевагу, щоб читач міг ігнорувати упередженість думки - припускаючи, що неможливо написати неупереджено про смак. Дякую за вашу відповідь, ідеально!
Волкер Зігель

Відповіді:


2

Ласкаво просимо Волкер! Перегляньте малюнок нижче та інформацію, яку знайдете на menurice.com . Шлях занадто багато для копіювання - 9 сторінок, - але є багато чудової інформації про рис.

введіть тут опис зображення


Чи означає, що використання префіксу "US" означає, що імена не використовуються послідовно у всьому світі?
Волкер Зігель

3
Ні, це повинно означати, що його вирощують у США Ще наприкінці 1990-х рр. Між США та Індією виникла велика суперечка, коли патентне відомство США надало патент RiceTec. Басмати походить з Індії та Пакистану, і було сказано, що патент порушив Закон про географічні вказівки. Це було вирішено, коли патент був звужений лише до кількох різновидів, тому не завдаючи шкоди експорту з Індії.
Сінді

1
На жаль, забув додати розділ для "правових аспектів" у питанні ...;)
Volker Siegel

Деякі продукти, що продаються як басмати, не є (або сумішами з іншими сортами рису) або мають погану якість (пахнуть більш плісняво-затхлевими, ніж як басматі при варінні), тому знайдіть для порівняння кілька репутаційних торгових марок (наприклад, Тільда). Крім того, інструкція з приготування їжі на деяких упаковках є BS. Чашка з плитою для рису (160-180мл, скорочу її rc) корисна з плитою для рису або без неї. 1 кс рис + 1 к.с. води плюс 1/2 к.с. води, незалежно від кількості рису, здається, що в обох горщиках досягає декількох рс рис (старт холодний, 12 хв на повільному вогні після закипання, відпочинок 20-30 хв на варильній поверхні який вимкнено) та плита для обох типів.
rackandboneman
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.