Чи можна використовувати водяну баню для випікання тістечок?


6

Я ніколи не використовував водяну баню при випічці, але знаю, що люди використовують її для випікання сирних тортів (тобто, поміщаючи форму сирного пирога в ємність з водою), тому мені було цікаво, чи можна використовувати таку саму концепцію для брауні.

Щоразу, коли я печу тістечка, всі краї стають трохи занадто жорсткими від перегорання. Це не є величезною проблемою, тому що це лише приблизно сантиметр від краю, і я просто відрізав це, але мені було цікаво, чи може допомогти водяна баня.

Моє основне занепокоєння - чи випаровування води зробить навколишнє середовище в духовці занадто вологим та заважатиме тісту. Я б подумав те саме, що і з сирними пирогами, але той факт, що багато людей це роблять, означає, що в цьому випадку це нормально.

Редагувати для уточнення : решта брауні готується як раз, тому я менше прагну змінити інші змінні, такі як температура та час. Я також почав цікавитися цим питанням, бо знаю про здатність води розподіляти і пом’якшувати вплив тепла. Наприклад, якщо я спробую розморозити м’ясо в мікрохвильовці, воно почне готувати зовні, перш ніж воно розморозиться в центрі; але якщо я мікрохвильову піч у мисці з водою, вона розморожується рівномірно.


4
Ви можете просто запитати, як уникнути занадто жорстких країв. Можуть бути і простіші методи, ніж водяна баня (наприклад, зниження температури в духовці). (Див. Проблеми XY .)
Каскабель

3
Як @jefromi підказує, що я б знизив температуру духовки B) вийміть тіні раніше (пам’ятайте, що тістечка повинні бути м'якими в середині!) Або C) інвестувати в сковороду світлого кольору, яка не випромінює стільки тепла на краї брауні.
ElendilTheTall

1
Я думаю, ви повинні експериментувати і розміщувати результати тут. @Jefromi Ви абсолютно праві, але питання цікаве самостійно
shadowtalker

1
@Jefromi Ви маєте рацію, але мені цікаво і конкретний метод. Після Вашого коментаря я подумав поставити окреме запитання лише на жорстких краях, але подібне питання вже є, і що цікаво, одна з пропозицій - це водяна баня. У будь-якому випадку, я спробую наступного разу, коли я випікаю тістечка та повідомлятиму всім.
Ratler

1
Герметично герметизувати краї каструлі домовик, і конденсат, що капає з кришки, зробить жахливі речі для тесту. Я намагався. Мікрохвильова піч - це, мабуть, простіший варіант.
Шлях до незнайомця

Відповіді:


1

Для сирних тортів водяна лазня має більше сенсу, тому що ви хочете уникнути опіку тіста, зберігаючи контакт тепла безпосередньо з лотка.

Для брауні потрібен контакт грілки, і саме так ви отримуєте трохи міцної зовнішньої частини.

Коли ви намагаєтесь подати водяну баню в тіні, вони мали б більш-менш схожу текстуру сирного пирога, я насправді спробував це.


Дякую, Гієне! що саме ви маєте на увазі під "текстурою сирного торта"? Це м'яке / гладке проти хрусткого? І чи впливає це на весь пиріг, або лише на частини, які торкаються олова або верху? Мета - не допустити надто жорстких сторін, але зберегти текстуру в центрі та на верхній кірці.
Ratler

Привіт Ратлер, Сирна торт текстура зсередини перспективна. Зовні ви не хочете бути схожим на твердість крекеру для тістечок, тому водяна баня допомагає надавати більш м’яку текстуру зовні.
DJD
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.