Чому моє тісто для піци піднімається так непослідовно?


8

Я вже деякий час намагаюся зробити тісто для піци з нуля, але у мене є реальні проблеми з підняттям ...

Іноді воно добре працює, і тісто добре, але іноді воно ніколи не піднімається і їстівне лише у слабкому сенсі цього слова. Я не можу знайти риму чи причину до цього.

Відповіді:


6

Якщо дріжджі не застаріли, найвірогіднішим винуватцем є температура вашої води. Вона повинна бути між 105-110. Якщо це занадто круто, то ви не активуєте дріжджі, і якщо вам стане занадто тепло, ви почнете його вбивати.

Інший можливий випадок, коли ви додаєте сіль. Якщо це відбувається раніше або одночасно з цукром, ви зупините виробництво газу та активність дріжджів.

Спочатку дістаньте дріжджову, цукрову та водну суміш і створіть з борошном тістечко. Додайте сіль, коли ви починаєте з’єднувати тісто, щоб воно не діяло надто швидко, щоб зупинити розвиток дріжджів.

Якщо ви тримаєте борошно у морозильній камері або холодильнику, перед тим, як додати його у воду, переконайтесь, що вона досягла кімнатної температури, або холодець борошна знеструмить дріжджі.


Дякую, це хороша інформація. Я думаю, що це, можливо, саме мука в холодильнику: ми іноді зберігаємо її в холодильнику, а іноді - ні.
schulz

Ви також повинні перевірити, чи Ви використовуєте миттєві дріжджі, активні сухі дріжджі приймають цвітіння / захист перед тим, як це стане корисним, і, як правило, є менш ефективним, навіть якщо він ще є на сьогоднішній день.
sarge_smith

тобто 41-43 за Цельсієм
flamingpenguin

2

Якщо ви не впевнені в тому, наскільки свіжі ваші дріжджі, протестуйте:

Змішайте 1 ст.л. цукру, 1 ч. Ложку дріжджів в 1 склянці теплої води. Він повинен пінитися через 10 хвилин, якщо він все ще хороший.

Якщо ви використовуєте активні сухі дріжджі (ADY), його потрібно спочатку перевірити в теплій воді (100-110F). Цукор не потрібен для активації дріжджів.

Миттєві сухі дріжджі (IDY) або хлібні дріжджі не потребують перевірки.

Найкраще бути максимально послідовною, тому рекомендую використовувати термометр для миттєвого зчитування, щоб переконатися, що вода знаходиться в потрібному температурному діапазоні. Якщо ви живете в місці, де температура змінюється зовсім небагато від дня до дня або сезону в сезон, це також може вплинути на те, як довго ваше тісто має підніматися.

Нехай ваша мука перейде до кімнатної температури перед вживанням.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.