Чи можна закип’ятити маринад з йогурту, якщо додати кукурудзяний крохмаль?


4

Я сьогодні готую тикку масала, а курка маринується в йогуртовій суміші. Я вже робив соус, щоб їсти його, але мені було цікаво, чи існує спосіб довести маринад до кипіння, щоб я міг спокійно його споживати.

Я чув, що додавання кукурудзяного крохмалю в йогурт допомагає запобігти його розщепленню, але чи цього буде достатньо, якщо воно все одно доведеться до кипіння?

Відповіді:


3

Хороші новини! Немає ніяких причин доводити маринад до закипання, оскільки симер буде сифтичним. Курка та інші предмети, які контактували з сирою куркою, вважаються безпечними при 165 градусах (Див. Http://www.foodsafety.gov/keep/charts/mintemp.html ). Варить, як правило, близько 180. Якщо соус розіб'ється, ви впевнені, що суспензія кукурудзяного крохмалю повинна звести маринад назад разом. Щасливого приготування!


Курка повинна досягати внутрішньої температури 165. Це можна зробити за допомогою кип’ятіння, але залежно від розміру курячих шматочків, для цього може знадобитися дуже довгий час і дуже точний контроль температури. Також йогурт може розщеплюватися і при температурі кипіння. Тому стратегії запобігання розщепленню йогурту важливі, навіть якщо соус не повинен кипіти за стандартами харчової безпеки.
румчо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.