Яка різниця між Йоркширським чаєм (червона смуга) та Йоркширським золотом?


9

Описи на веб-сайтах Йоркшира (відтворені нижче) досить розпливчасті. Існує посилання на "Більше інформації", але це просто спрямовує вас на betty.co.uk, де та сама інформація перевидається.

Золото дорожче. Зараз на betty.co.uk на коробку з 160 пакетами (500 г) Йоркширське золото становить 5,29 фунта, а йоркширський чай - 4,29 фунта (без урахування доставки та всього іншого). На Amazon.com (США) ціни (зі знижкою 5% на S&S) становлять 19,09 доларів США та 13,00 доларів відповідно.

Мої запитання:

  • Чи є чайні листя для йоркширського чаю (червона смуга) та йоркширського золота з різних джерел?
  • Чи є якийсь об’єктивний сенс, в якому Йоркширське золото краще (отже, виправдовуючи більш високу ціну)?
  • У тестах на смак можна було б визначити різницю між ними? (Зараз у мене трапляється чашка йоркширського чаю, і, здається, він набагато слабкіший за Золото, якого я востаннє мав пару тижнів тому, але я міг би просто уявити собі речі. Коротко погугливши, я бачу деякі дискусії на різні форуми. Багато хто стверджує, що золото краще. Але деякі стверджують, що це не так добре.)

Описи з веб-сайту Йоркшира

Йоркширський чай (червона смуга) :

Правильна заварка. Чистий і простий. Щоб надати нашій суміші освіжаючий аромат, силу та колір, ми використовуємо чаї Ассам та Африку вищої якості. У торгівлі чаєм ми відомі тим, що платили більше, щоб отримати урожай. Наші експерти подорожують світом, щоб знайти людей, які вирощують найкращі чаї, які ми потім поєднуємо, використовуючи наш секретний рецепт, щоб створити традиційну задовільну заварку.

Йоркширське золото :

Тут, в Йоркширському чаї, ми знаємо, що найкращий чай - це найкраща суміш листя. А найкраща суміш, яку ми робимо, - Йоркширське золото. Ми вибираємо чаї з трьох наших улюблених джерел і купуємо їх з десятки найкращих чайних садів у світі. Повернувшись додому в Йоркширі, наші майстри-блендери об'єднують ці розкішні листя разом, щоб зробити насичений, гладкий і неймовірно ситний завар.


Тест на смак: Так, я можу відчути різницю. Також зауважте, смак не тільки сильно суб'єктивний (я не витримую Дарджилінг, наприклад), але вода значно вплине на смак. Жорстка вода - один із прикладів, деякі виробники пропонують спеціальні суміші для жорсткої води, наприклад, йоркширський чай, якщо я правильно пам’ятаю.
Stephie

Відповіді:


10

Якщо говорити дуже загально, то на ринку Великобританії є три якості групи, що стосується чорного чаю.

  • Коричневий (економ) - ваш найнижчий сорт, він найдешевший в магазинах і, як правило, дуже запилений і волокнистий. Аромат слабкий, а колір з молоком - тьмяно-коричневий. Гори можуть походити з центральної Африки, Південної Індії, Аргентини та Близького Сходу.

  • Червоний - середина дорогого чаю, що охоплює близько 80% ринку чорного чаю. Це ваші Tetley, PG, Yorkshire Red тощо, які мають гарний аромат і міцність, а з молоком колір виходить червоним (тут є візерунок). Готові для цього типу суміші зазвичай походять з центральної та східної Африки.

  • Золото - це суміш преміум якості, дегустація наповнена смаком, силою та характером. Ці суміші - це ваше Йоркширське золото, Дорсет-чай, Золото Кліпер, M&S Gold, використовуючи сади найвищої якості, включаючи Руанду, Кенію, Ассам (Північна Індія) та Шрі-Ланку. Якщо ви вже не здогадалися, колір з молоком - золотий.

Для цих категорій немає офіційних периметрів, що означає, що деякі чайні компанії зловживають цим, але з Йоркширом золото, безумовно, краще, ніж червоне.


4

Я видалив свою попередню відповідь, оскільки після проведення додаткових досліджень у них не спостерігається такої різниці, як я вважав спочатку. Прочитавши більше інформації про кожен чай, я думаю, що цей пост на teadog.com підсумовує його досить непогано:

Йоркширський золотий чай та йоркширський червоний - одні з найпопулярніших англійських чаїв у США. Чи знаєте ви різницю?

Обидва приходять у пакетиках із чаєм та сипучим чаєм.

Йоркширський золото здобув нагороду як найкраща чашка чаю в Англії. Це преміальна версія Йоркширського червоного (також відома як Йоркширський чай або Йоркширський оригінал). Обидва - це суміш чайних листя з найкращих чайних садів Африки та Індії.

Нарешті, переконайтеся, що ви отримуєте справжню статтю. Переконайтесь, що ваш чай - йоркширський чай Тейлорс, оригінальний і єдиний.

Єдиний спосіб визначити, що вам найбільше подобається - спробувати обидва.


2

Безумовно, правда, що існують різні види чаїв, які можуть позначатись як на кольорі листя, так і на кольорі заварки (Хоча це аж ніяк не є експертним поясненням, швидкий і брудний спосіб підсумувати це те, що не китайці Чайні "кольори", як правило, позначають колір листя, тоді як китайський чай "кольори" мають тенденцію позначати колір отриманої заварки.) Однак, що стосується конкретного запитання - тобто червона смуга йоркширського чаю проти йоркширського Золото - золота смуга призначена для позначення преміум якості, оскільки вони обидва вважаються "чорними" чаями.

Це означає, що я також був на місії, щоб знайти більше інформації про різницю між ними, оскільки йоркширський чай робить мою улюблену "базову чашку", яку я ще пробував, і я хочу знати, чи міг би йоркширський золото воістину бути ще кращим. Нарешті мені довелося вдатися до придбання коробки з Йоркширського Голда, щоб зробити собі порівняння.


2

Мені набагато подобається аромат Золото. Це більш повноцінне. Я також помітив ще одне. Червоні пакетики страшенно просочуються і наповнюють мій горщик чайним пилом та сміттям. Золоті пакетики краще сконструйовані і ніколи не доставляли мені жодних проблем.


2

Йоркширське золото набагато легше. Йоркширський червоний колір поєднується з кенійським та ассамським чаєм і на смак набагато сильніший та інтенсивніший. Я, як правило, віддаю перевагу "червоній" марці йоркширського чаю, оскільки смак для мене набагато сильніший. У мене були інші "червоні" типи чаю і "сніданки", і я віддаю перевагу тим, які використовуються для чорних сумішей чаю, оскільки всі вони мають чай з Ассам Індії, і вони мають смак і солодкість. Найкраще пити такі види чаю з молоком.

У мене були йоркширські «золоті» раніше та інші «золоті» типи чаю різних марок чаю з Великобританії, і вони хороші, але просто смакові якості відрізняються від стандартних «червоних» або «сніданок» сумішей чаю. Багато разів "золоті" типи можуть бути занадто м'якими, коли надихати 2,5-3 хвилини, тому я довше їх кручу. Крім того, як це не дивно звучить, тим більш м'який «золотий» чай смачніше цукру. Я також виявив, що "золоті" чаї краще смакують, коли ви занурюєте в них печиво, а потім їсте печиво, поки ви п'єте чай. «Золоті» чаї також будуть смачнішими, а не солодкими, але це так, оскільки вони додають чай із Руанди у свої суміші.

Це також стосується ірландської марки чаю Оригінальна суміш Баррі, яка також продається як ірландський сніданок Баррі, із просто молоком вона дуже звичайна і м'яка, але якщо додати навіть невелику кількість цукру, вона смачніше.

Спробуйте обидва типи чаю і подивіться, який з них вам найбільше подобається, або якщо вам подобається обидва.

Крім того, чаї для Великобританії, включаючи північно-ірландський чай та ірландський чай, поєднуються за якістю води, як якщо вода тверда або м'яка. Йоркширський чай робить чай для жорсткої води (червоний) і надзвичайно жорсткої води (зелений мішок), оскільки це тип води в Йоркширі в цьому районі Великобританії. Інші види / суміші / марки чаю виготовляються для районів або країн, де є м'яка вода.

Крім того, в чаях, які продаються або продаються як "Післяобідній" типи або суміші, є в них чай "Цейлон".


2

Ми з дружиною через неодноразові порівняння і використовуючи єдину техніку приготування двох чашок чаю, вважаємо, що Йоркширський Ред є менш наповненим тілом, не сильнішим за Йоркширське золото ... Це протилежне спостереженню RedEyedNewt вище, але відповідно до Леслі.


1

На веб-сайті написано, що воно походить з «десятки найкращих чайних садів». Це досить суб'єктивно, офіційного рейтингу чайних садів немає. Я здогадуюсь, ти можеш просто вважати це вищим класом взагалі.


-1

Терміни червоний та золотий мають значення у класифікаціях чаю, окрім збігаються кольорів упаковки на ринку, хоча, наскільки Йоркшир золото найкраще

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.