Як приготувати фарширований перець?


8

Я готував перець, фарширований яловичиною та рисом не раз, але вони ніколи не виходять так, як я хотів би. Як слід готувати перець, щоб вони закінчилися м'якими та ароматними, але не перепеклися до того моменту, коли вони розпадаються?

Відповіді:


9

Я готую перець заздалегідь - після того, як я розрізаю їх, я даю їм обсмажуватися в духовці близько 10-20 хв, догори дном (щоб вони не опинилися в басейні з водою на дні). Потім я витягую їх, як тільки вони трохи розм’якшали, заливаю їх і повертаю назад, щоб прогрітись і розплавити будь-який сир, а потім переключу його на смаження, щоб вони підгоріли зверху.

Моя начинка вже готується, оскільки я зазвичай використовую залишки, такі як м'ясо тако, рис та сир. (моя мама завжди наполягала на тому, що вони були "запланованими", оскільки є ряд страв, де ми навмисно готуємо занадто багато, щоб ми мали його як інгредієнт для їжі наступної ночі.)


4

Коли я готував фарширований перець у минулому, я, як правило, різав перець довжиною, а не просто знімав верхівку. Після додавання начинки помістіть блюдо з фольги на блюдо протягом перших 15 хвилин часу приготування. Таким чином, перцю дозволяють трохи розм’якшити через процес пропарювання, а потім дозволяють набути кольору протягом решти процесу варіння.

Якщо ви ще цього не зробили, я б також запропонував попередньо приготувати начинку, це допоможе скоротити загальний час варіння і допоможе перцю зберегти форму і не стати надмірно м'якою.


3

Я заздалегідь готую начинку - її не потрібно готувати так, як правило, я просто починаю процес приготування на рис, вводячи в половину кількість води, необхідної для повного його приготування, і даю, щоб усе закипіло, перш ніж помішуючи фарш до гарячого рису - цього достатньо, щоб зменшити час варіння, щоб перець залишався добре сформованим і трохи перекусив їх у досить гарячій духовці.


2

Я загортаю кожен перець окремо у фольгу, і витримую їх у форму для випічки, щоб якомога менше торкався фактичної страви (я використовую невеликі рамкіни, щоб витримати їх).

Я також попередньо готую начинку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.