Як правильно зберігати кубику моркви?


8

Чи слід зберігати кубичну моркву у воді або так само, як є. Я бачив, що це робиться обома способами, тому я хотів би знати, який спосіб є правильним і чому.

Ця кубикова морква в кінцевому підсумку збирається в салатовому відбивному салаті.

Їх роблять швидко, очищаючи сиру моркву, а потім кубиками.

Схожі повідомлення:

Біла плівка на моркви

Зберігання моркви


Я не професіонал (і, таким чином, не потрібно мати справу з кодами охорони здоров’я). Якби я це робив, я б намагався тримати над ними вологий рушник, щоб запобігти випаровуванню, але не допускати їх намокання (що вплине на те, як одягається одяг). Іншою альтернативою може бути кришка для цього.
Джо

@Joe вологі рушники при контакті з їжею були б порушенням кодексу здоров’я у багатьох країнах?
TFD

"Правильно" з міркувань сертифікації здоров'я залежатиме від того, коли ви живете, належним чином для найкращого смаку та кольору тощо, вимагає холоду та вологості, знову ж таки залежить, де ви живете
TFD

Перевірте місцевий медичний код ресторану.
Макс

@cadegalt На цій сторінці ви можете знайти корисну інформацію: nyc.gov/html/doh/html/environmental/food-service.shtml
logophobe

Відповіді:


1

Нарізану кубиками моркву слід розмістити як на зображенні. Його не слід тримати у воді, оскільки аромат моркви з часом зменшиться. Я помітив, що тривале потрапляння моркви у воду пом'якшить їх, але з деякою помітною зміною смаку.

Крім того, щоб зберегти моркву по-справжньому свіжою, ви можете скористатися тією ж технікою, просто змочіть шматочок тканини (бажано бавовни), видавіть до неї 70% води, а потім накрийте моркву. Свіжість та смак; все буде підтримуватися точно.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.