Як зробити кулясті цукерки з шоколадом?


8

Як можна обробити цукерковий центр в шоколаді таким чином, щоб ви отримали гладку сферу, без негарного відмітки, де вона сиділа на стійці, або отвору, де її тримали шампури?

Відповіді:


9

Що вам потрібно, мій добрий чоловіче, це цукеркова виделка.

В основному це двоколірна виделка з неймовірно тонкими зубцями. Занурте, підніміть, дайте можливість зайвому стікати, покладіть на пергамент (у вас вийде крихітна «стопа», але це нормально).

якщо ви не говорите про абсолютно ідеальні сфери? Наскільки мені відомо, це вручну неможливо, вам знадобиться промислова техніка. і метод двох півкуль залишить вас швом.

я чув одне рішення для крихітного отвору, залишеного тонким шампуром, - ще один крихітний шматочок шоколаду та швидкий вибух феном, щоб згладити будь-які недосконалості, але я сам ніколи цього не пробував.


Мені звучить як переможець.
Майкл Наткін

Спасибі, Майкл. Крім того, очевидний спосіб боротьби з отвором для шампурів - зробити так, щоб це було внизу шоколаду.

4

Додаю ще одну відповідь, тому що Майкл прийняв це, і я не хочу, щоб він виглядав так, як він прийняв те, що я зараз пишу.

Ще один спосіб зробити ідеально кулясті цукерки - це пройти молекулярний шлях. Можна розтопити шоколад і згустити його ксантановою гумкою, щоб імітувати набір шоколаду. Потім додайте альгінат, опустіть крапельки шоколаду у ванну з хлоридом кальцію. Перш ніж вони встановити, просуньте свій цукерковий центр у кульку шоколаду. Я цього не пробував, але теорія є здоровою.


Чи потрібно вам турбуватися про аромати, які цей шоколад додасть?
hobodave

Ні. Ксантан, альгінати і т.д. по суті є бездоганними. Перший ресторан, в якому я влаштував, ми зробили інкапсульований морково-імбирний бульйон як кумедний буш. Аромат був значно ніжніший, ніж шоколадний, і ви не могли скуштувати хімікатів.

Цікава думка. Я думаю, ви могли б зробити зворотну сферифікацію, якби це був молочний шоколад, який вже мав в ньому сильний кальцій. Це дозволило б уникнути текстурних питань (хитрість), які іноді створюють альгінати.
Майкл Наткін

В будь-якому разі, я думаю, що це обійдеться.

1

Що робити, якщо ви спробували дві форми півсфери, зробили оболонку, наповнили своїм центром, а потім склали дві половинки разом? Якщо ви хочете рідкий центр, можливо, вам потрібно спочатку заморозити його або залити лише половину.


1

Для отримання ідеально гладкого сферичного покриття вам доведеться скористатися формою.

Якщо ви будете вручну занурювати свої центри, ви отримаєте "ногу". Чим тепліший шоколад, тим більше стопа.

Замість того, щоб занурювати свій центр, я б рекомендував вам "закатати" центр, щоб покрити його. Зрозуміло, це безладно, але ви, мабуть, наблизитеся до того, щоб мати «неногий» продукт.

Для цього, після того як ви загартуєте шоколад, покладіть його з ковша на мармурову плиту (обідня тарілка теж спрацює). Однією рукою «пограй» з шоколадом. Він стане густішим, коли більше охолоне. Коли він досить густий, але все ще рідкий, використовуйте чисту руку, щоб опустити кілька центрів у шоколад. Прокрутіть їх, щоб добре покрити вашою "безладною" рукою. Візьміть центр і викладіть на аркуші пергаменту або воскового паперу ... все, що ви використовуєте. Ви також можете за допомогою пальця зробити завихрення зверху, але ваші шоколадні цукерки не будуть ідеально гладкими, якщо ви це зробите.

Коли шоколад на тарілці стане занадто густим, ви просто додаєте в нього більше теплого шоколаду. На жаль, це досвід досвід. Потрібен певний час, щоб отримати «відчуття» для цього, щоб зробити шоколадки максимально гарними та «стоп-менш», наскільки це можливо.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.