Питання про консистенцію домашнього морозива


3

Моя родина роками виготовляє домашнє морозиво. Я запускаю машину, але зазвичай є багато інших рук, які хочуть зробити це. Я знаю, що це заварний крем менш різноманітний, що містить молоко, згущене молоко, ваніль та будь-який інший ароматизатор або фрукти, які вони хочуть.

Нещодавно я знайшов рецепт «морозива з бананового пудингу». Я вирішив дати йому піти. На відміну від інших морозивів, які ми робимо, воно має заварний крем з молока, вершків, цукру та щіпки солі. Ви додаєте в протертий банан, трохи лимонного соку і трохи мускатного горіха. Тому я спробував цей рецепт, подвоївши все, щоб отримати 3 чверті.

Насправді не хотілося зробити так, як спочатку, заварний крем пінився на мене і перебіг через приблизно 3 секунди, потім, коли я змішував суміш, дно не вийшло з рештою блендера, і я програв деякі там. Я наполегливо наполягав і отримав суміш у холодильнику протягом ночі. Я поклав його в машину наступного ранку, тому що він вимагав зробити його, склавши в подрібнене / заморожене ванільне печиво і давши йому поставити на 4 години.

Я це зробив, і це вийшло чудово. Він вийшов з машини при консистенції м'якої подачі. Я склав вафельні ванілі, і вона замерзла від ~ 9-10 ранку до близько 5 вечора. Коли ми витягували його з морозилки, вона була схожої консистенції і всім сподобалась.

Однак наступного дня я не повернувся до річки, а решта родини. Вони їли більше мого морозива, і хоча одна людина сказала, що це справді добре, і той же смак, мій тато сказав, що воно замерзло смішно. Я не міг зрозуміти, чи він мав на увазі, що він кристалізується або просто застиг міцніше, ніж м'яка подача.

Якщо чесно, я не дуже їжу морозиво, яке залишилось, тому що зазвичай достатньо людей, щоб відполірувати його, тому я не знаю, як виходить будь-яка версія, коли залишається замерзати протягом ночі. Що я хотів би знати, що я можу очікувати, якщо я зроблю ще одну партію. У мене в ці вихідні поїздка в гори, щоб побачити більше родини, і почувши про це, вони хочуть спробувати. Я планую приготувати суміш і збивати її там, тому що я переживаю, що вона зробить щось смішне, якщо я занадто довго заморожую її. Чи морозиво на основі заварного крему повинно бути налаштовано жорстко, чи може м'яка консистенція служити такою, на яку я очікую? Чи схильний до занадто твердого виходу або утворення кристалів при замерзанні протягом ночі? Це та річ, яку я повинен знати. Я просто хотів би повторити свій досвід з хорошим морозивом, і я не хочу ' не хочу розчарувати їх, зробивши тверде крижане морозиво замість м'якого гладкого доброти, яке я зробив минулого разу. Дякую за допомогу.

Відповіді:


3

Він може сильно замерзнути, що залежить від вмісту цукру та солі та будь-яких інших інгредієнтів, таких як алкоголь, які не замерзають твердо. Якщо вона заморожується сильно, це має бути схоже на куплене в магазині морозиво, а не крижане. Морозиво, яке здається м'яким, перш ніж потрапити в морозильну камеру, не повинно кристалізуватися. Якщо це так, зазвичай це означає, що він не був упакований належним чином. Переконайтесь, що ви упаковуєте морозиво в герметичну ємність, з якомога менше повітря в контейнері, і щоб воно не дозволяло плавитись перед упаковкою.


Якби він кристалізувався, можливо, це була проблема. Ми зробили по-справжньому величезну кількість їжі для 4 липня, і єдиний контейнер, який я мав для цього, був приблизно вдвічі меншим за розмір, тому в ньому було приблизно стільки повітря, скільки в ньому морозиво. Я не думаю, що це розтануло будь-яке, але воно сиділо на прилавку близько 30 хвилин, коли люди закінчили їсти в різний час і повернулися назад на секунди.
Далтон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.