Як ви готуєте щупальця з кальмарів?


8

Здається, що "присоски" на щупальцях кальмарів мають у себе невеликі (як хітинові? ) Кільця, схожі на оболонки, які можна зняти, потягнувши або розтираючи щупальця. Це займає багато часу, і мені цікаво, чи потрібно?

Крім того, скільки рота / голови в цілому добре їсти? Здається, що кільце, де з'єднуються щупальця, досить їстівне, але поруч є і деякі набагато важчі / жорсткіші частини плоті.

Відповіді:


9

Ні, вам їх не потрібно видаляти, якщо ви не говорите про дуже великих кальмарів.

Добре їсти? Я віддаю перевагу плоті, а не щупальцям, але в основному все, що не є тим, що ви видаляєте при чищенні (внутрішня «кістка» та різний гуп, прикріплений до неї), добре.

Найкращий спосіб готування дуже-дуже швидкий - кальмари потребують швидкого нагрівання, як правило, не більше 40-60 секунд залежно від розміру. Пил з кукурудзяним крохмалем і смаженою дуже швидко, або сотейник на вершковому маслі дуже швидко. Занадто довго, і ви будете жувати гуму.


2
Так, дуже швидко або (я чув) дуже-дуже повільно - це шлях з кальмарами.
NBenatar

Ніколи не було повільно, але найкраще (ІМХО) панірується і смажується до тих пір, поки назовні не хрусткі.
Адам Шемке,

2
У мене червоне вино, котенене довгими та повільними кальмарами. ефектно, тане в роті.

Я великий шанувальник щупалець, запилених кукурудзяним крохмалем і смаженим також. Дуже добре виходить соус з чорної квасолі, який можна придбати в азіатському продуктовому магазині.
grumpasaurus

1
Як я пам’ятаю, Альтон Браун сказав, що якщо ви випадково їх готуєте занадто довго, почекайте ще більше, і якщо ви готуєте їх досить довго, вони знову стануть ніжними.
Джефф Аксельрод

5

Цілі кальмари легко чистити та готувати. Залежно від розміру, менші легші, тоді як більші можуть зайняти трохи більше часу та підготовки. Витягніть щупальця і ​​голову від основного корпусу (нутрощі повинні вийти щупальцями). Можна видалити шкіру з менших кальмарів або кальмарів (обидва з одного сімейства), хоча рекомендується видалити шкіру на всіх кальмарах, оскільки це може бути надзвичайно жувальним і небажаним. Для більших кальмарів деякі пропонують замочити його в пахті, лапці або навіть ківі. Всі вони мають активні ферменти, здатні розмножувати білки, і, як було встановлено, вони не надають жодного наслідку.

Видаліть центральний хрящ, який є прозорим, тонким і пластичним (як це неїстівно). Я вважаю, що найкращий спосіб - це зафіксувати його за допомогою хрестоподібного малюнка на внутрішній стороні тіла, тому що, як він варить, він кучеряться, затягується, а якщо зробити це з невеликим доглядом, він також привабливий. Це чудовий соус, маринований в часнику, імбирі або будь-якому іншому смаку, наприклад, чилі етчетера і пасерованому в легкій оливковій олії. Або злегка запиленим кукурудзяним борошном і ароматизатором на ваш вибір, смаженим або дрібним смаженим.

Щупальця займають трохи більше часу, щоб підготуватися, оскільки присоски мають трохи круглої кістки, як насадки, які можна видалити затиранням. Зніміть дзьоб, і ви можете навіть зберегти або викинути мішечок з чорнилом. Якщо це все ще недоторкано, це може бути використане для приготування макаронних виробів з кальмарів або різотто. Потім після очищення щупальця наріжте бажаною довжиною до 2 сантиметрів (5 сантиметрів) і обмажте їх кукурудзяною борошном, сіллю, перцем (за смаком) або моїм улюбленим є сіль, перець і порошок чилі, швидко спалахнувши смаженою смачною закускою. А може бути маринованим в оливковій олії часником і ароматизаторами на ваш вибір, включаючи трави, і це чудовий супровід будь-якої тарілки любителів антипасти або морепродуктів.


1

Я думаю, що найкращий спосіб приготувати кальмари - замочити його в тонкій приправленій суміші пахта / яєць, яка допоможе трохи розм’якшити її перед смаженням, перетерти в кукурудзяну муку і швидко обсмажити її до хрусткої скоринки. Але будьте обережні, щоб не переготувати його.

Подавайте з гарячим чипотленим айолі.


яйце абсолютно нічого не робить для того, щоб нічим розім'яти. кислоти в пастилі.

Яйця, щоб перетворити його в миття яєць, щоб борошно липло.

е-е .. один запиляє щось спочатку в борошні, потім яйце. навпаки не вийде дуже далеко.

Не варто робити борошно з яєчним борошном з кальмарами. Якщо так, то він буде клейким, і покриття буде таким чином густим. Це делікатний процес, спробуйте його колись

Кріс ... борошно з яєчного борошна теж не буде працювати. метод панірування - це борошно (прилипає до продукту, дає яєчку щось повісити), яйце, панірувальні сухарі. альтернативно, борошно потім тісто. борошно / яйце / борошно в такому порядку просто не працюватиме. будь ласка, майте на увазі, що багато хто з нас тут професійні кухарі, і іноді ми знаємо, про що говоримо.

0

Витягніть центральний хрящ і потрібен час, щоб зіскобнути присоски щупальця.

Більші кальмари потребують видалення шкіри - для менших їх не турбує.

Для дрібніших кальмарів обсмажуйте або перемішуйте смаження у вигляді кілець / шматочків щупальця протягом 30 секунд без будь-якої кукурудзяної муки тощо. Просто легке запилення перцю, дрібно нарізаного перцю і натяк на морську сіль.

Великі кальмари я схиляю до тертя, нарізаю їх діамантами / квадратиками і заморожую до необхідності (відокремлюючи жиростійким папером або плівкою). Потім злегка покрийте шматки яйцем, а потім накрийте панькою, перцем чилі, перцем, легкою морською сіллю і обсмажте протягом 80/90 секунд, поки кальмари ще заморожені. Ви можете отримати золоті таким чином, не роблячи їх жорсткими. Сміливо також прополюйте кальмарів перед заморожуванням, але висушіть їх перед заморожуванням.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.