Як правильно використовувати віночок?


9

Я багато разів намагався збити трохи вершків або яєчних білків простим віночком, але відчуваю втому після приблизно хвилини збивання, і я не отримую хороших результатів також після збивання. Я підозрюю, що я роблю це неправильно.

Чи є правильний спосіб використання віночка? Як уникнути такої великої втоми? Про кількість їжі, яку потрібно збити?


6
Отримайте міксер з насадкою для збивання! Поки потрібно зробити безе або збиті вершки в електричному змішувачі, мені набридло думати про те, щоб спробувати його вручну.
йоссар

2
У мене вдома є, але не в будинку моєї подруги, я не хочу, щоб яєць був побитий перед нею!
pygabriel

Відповіді:


7

Майте на увазі, що збивання вершків або яєчних білків вручну може зайняти більше часу, ніж ви очікували.

Однак, є правильний спосіб збити яєчні білки, і цілком ймовірно, що перерва через вашу втому заважає.

Детальні інструкції див. На цьому веб-сайті . Зокрема, див. Уривок щодо однієї можливої ​​проблеми (хоча є численні речі, які потенційно можуть піти не так).

Ми розділимо збивання яєчних білків на дві частини. Перший охоплює розпад слизової маси аж до того моменту, коли вона набуває сірувату, округлу масу. Ця частина вимагає змішування з легким та ритмічним зусиллям. Друга частина охоплює перетворення круглої, сірої маси в гладку, легку, тверду, приголомшливо білу кляр. Ця друга частина, на відміну від першої, вимагає дуже енергійних і прискорених зусиль.

Протягом обох цих періодів збивання, хоч і відрізняється силою та швидкістю, не повинно перериватися. Ні за яких обставин не слід зупинятися, як тільки ви почали бити. Зупинка призводить до того, що білі дезінтегруються. Замість того, щоб підніматися і посилюватися все більше, їх маса залишатиметься напівтвердою і набуватиме плямистий, зернистий вигляд.


І крем, і яєчний білок повинні бути холодними. Можна помістити чашу для перемішування поверх крижаної ванни, щоб температура була низькою.
BaffledCook

1
Для яєчних білків використовуйте дуже чисту миску. Жири перешкоджають утворенню бульбашок.
BaffledCook

11

Використовуйте більшу миску, ніж ви думали (або менший вихідний продукт); ви хочете, щоб ваш продукт міг пересуватися. Тримайте миску під кутом, щоб ваш віночок максимально прорізав рідину. Крім цього, ви хочете рухатись швидким круговим рухом, занурюючись у рідину та виходячи з неї, щоб включити повітря.

Єдиний спосіб уникнути втоми - це практика. Ви повинні побачити одного з наших поварів! Вона звикла бути смачною для дуже сільського шеф-кухаря - на цій кухні немає електричних мішалок. Я бачив, як вона вручну витирає безе, а потім переходить до створення Айолі, не моргаючи. Дівчина має труби, я вам кажу.


Ви будете краще бити лінійним рухом, збоку чаші, ніж круговим рухом. Принаймні, це працює для мене з яєчними білками, спробуйте!
roetnig

2

Я чергую між биттям від ліктя і плеча (тримаючи лікоть трохи зігнутим, але не зачепленим). Я також вважаю, що трохи ширша позиція допомагає, розподіляючи мою вагу порівну на обидві ноги і міцно вкорінюючи їх до землі.


-1

Я вірю, що ви також хочете більше рухатися на зап'ясті, ніж на лікті.


2
Я б сказав: тримайте зап’ястя жорстким і робіть рух від ліктя. Я не впевнений, що те, що ви говорите, протилежне тому, або те саме - в тому, що я описую, лікоть залишається там же, а зап'ястя рухається разом з рештою руки, так що в деяких сенс ми згодні, але рух походить від ліктя.
Ерік П.

Я повністю згоден з @Erik P. Дотримуйтесь інструкцій @ roux щодо розміщення чаші, а Erik - щодо руху руки (або її відсутності)
Джо

3
Здійснюючи рух від ліктя, ви використовуєте великі м’язи, які можуть зробити більше роботи. Робити це повністю з зап'ястя означає використання невеликих м’язів для великих рухів; вони легко втомлюються.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.