Як я можу зберігати їжу гарячою протягом тривалого часу без активного джерела тепла?


3

Скажімо, у мене є гаряча страва, і я хочу, щоб вона була гарячою і безпечною (тобто. 140F) без будь-якого джерела тепла (без електрики, без вогню) якомога довше, скажімо вранці до вечора або навіть протягом дня. Просто використовувати щось ізольоване не вистачить на кілька годин, і що ще я можу зробити?


Це натхненно це питання про збереження речей гарячими через Суботу, але я можу легко уявити собі, що дійсно довгий драйв або, можливо, навіть щось на кшталт кемпінгу, з охолодженням і нагріванням на іншому кінці не є варіантом.
Cascabel

Добре, мод шапка на: якщо у вас є щось, що ви думаєте, відповідає на питання (як пара людей до цих пір) розмістити його в якості відповіді. Очищення.
Cascabel

Відповіді:


1

Довгий запуск легко. Є 12 вольт кулер / підігрівачі доступні, які будуть охоплювати цю потребу. Але ви повинні робити домашнє завдання. Я знайшов кілька, які кажуть, що вони нагріваються до 140 ° F або вище, але я бачив пару, яка не перевищує 135 ° F. Є також багаторазові гарячі і холодні пакети, які можна використовувати в ізольованому кулері або носії, який буде зберігати їжу безпечно протягом 4 - 6 годин.

Є кілька інших варіантів, які можуть бути використані для довгої їзди або кемпінгу тощо.

  • Миттєві, одноразові пакети льоду або пакети тепла; не вимагають джерела тепла або холоду і можуть бути замінені у разі потреби.

enter image description here

enter image description here

  • Hotpots - Перенесіть гарячу їжу в гарячу воду, і вона залишається гарячою протягом декількох годин.

enter image description here

  • Гарячі каструлі для горщиків - Їжу можна приготувати і носити або зберігати, залишаючись гарячою протягом декількох годин.

enter image description here

Інші ідеї для кемпінгу:

  • Налаштування типу блюдо.

  • Піч для кемпінгу.

* Обидва мають певні часові обмеження і не повинні залишатися без нагляду.

  • Якщо ви використовуєте 12-вольтовий кулер / підігрівач, ви можете підключити його в міру необхідності. Однак ви повинні бути впевнені, що ви не запустити ваш автомобільний акумулятор вниз. Ви можете уникнути цього, запустивши автомобіль під час нагрівання / охолодження. (Не найбільш ефективний.) Також, у деяких автомобілях (люблять моє) вилки не будуть працювати якщо не автомобіль.

Питання передбачає "відсутність електроенергії, немає вогню".
Preston

@PrestonFitzgerald Єдині речі в моїй відповіді, які засновані на полум'ї, будуть джерелом тепла для встановленого блюда або печі для кемпінгу. Обидва можливі, якщо ви знаєте, що збираєтеся в кемпінгу. Я думаю, що всі інші збігаються з параметром "немає електрики, немає вогню".
Cindy

Я просто говорив про машину. Думали, ви пропустили його в ОП.
Preston

@PrestonFitzgerald Це не було в ОП, але в коментарях Джефромі нижче питання він згадує дійсно довгий диск або кемпінг, як можливі ситуації, де ви можете захотіти тримати їжу гарячою протягом тривалого періоду.
Cindy

Я намагався уникнути речей, які потрібно підключити і вийти на абсолютно пасивні рішення, але це не найгірше, щоб їх також згадували. Може бути, було б добре, якщо ви реорганізовані, щоб покласти ніякої електроенергії не пламен речі, а потім дати ", якщо у вас є автомобіль ..." і "якщо ви можете мати вогонь ..." як followups?
Cascabel

1

Схоже, популярним рішенням є хороший льодовий скриню з нагрітими цеглою. Я знайшов кілька варіантів цієї техніки на різних сайтах. Це поліпшення в порівнянні з простою ізоляцією, оскільки у вас є багато додаткової теплової маси, і вона починається на набагато більш високій температурі.

Ви обгортаєте цеглу фольгою і нагріваєте їх у духовці (наприклад, 30 хвилин при 450F), щоб вони зберігали велику кількість теплової енергії, а потім накривали крижану скриню з рушниками, щоб захистити її і помістити цеглини. шар рушників навколо їжі теж, і ви можете розмістити додаткову ізоляцію зверху, щоб заповнити будь-який залишився простір.

Залежно від продовольства, я очікую, що це може насправді призвести до приготування їжі трохи далі, але це, безумовно, залишається гарячим довгий час. Я насправді не спробував цього і оцінки людей про те, як довго це триває дико. Але враховуючи, що крижані комоди можуть залишатися холодними протягом дня або двох у хороших умовах, я підозрюю, що якщо ви отримаєте деталі правильно, це цілком може зробити те ж саме для того, щоб залишатися гарячим.


Чи не буде груди на льоду до певної міри танути? Я мав деякі з цих 10 галонів водяних охолоджувачів глечики розплавляються з ледве 180 F водою у них… Не цегли би були більш гарячі?
Catija

@Catija Це звучить як люди успішно зробили це; деякі з сайтів, які я знайшов, навіть приписували це епізоду Good Eats. Льодові скриньки здаються сильнішими пластика, ніж водні кулики, але я не знаю точно, як гарячі вони можуть обробляти.
Cascabel

0

І ось цей, з голландської старовини. Це дійсно, дійсно працює.

http://www.rootsimple.com/2011/12/hay-boxes- або- безжалісні кухарі


2
Ласкаво просимо в Досвідчені поради! Хоча це теоретично може відповісти на питання, було б краще тут включити основні частини відповіді і надати посилання для посилання.
Catija
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.